Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 10:20
Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku, w filmie "Supermarket". - To była moja pierwsza rola główna. Byłem tak podekscytowany, że chciałem od dystrybutora kupić zaproszenia na oficjalną premierę. Nie pomyślałem, że będę tam zaproszony - śmieje się Mikołaj Roznerski.
Audio
  • O punktach zwrotnych i planach na przyszłość opowiada aktor Mikołaj Roznerski (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Foto: Czwórka/Kamil Jasieński

Mikołaj Roznerski Kiedy szukałem pracy w teatrze spotkałem się z Gustawem Holoubkiem. Powiedział, że teraz nie ma mi nic do zaproponowania, ale jak będę starszy, to będzie mi dużo prościej

O tego czasu minęło sześć lat, a jego życie zawodowe gwałtownie przyspieszyło. - Po skończeniu studiów aktorskich wcale nie było mi łatwo. Ale teraz, po latach, widzę, że ten czas też był mi potrzebny, żebym się czegoś nauczył - opowiada gość Czwórki.

Jak dotąd aktor zagrał w jedenastu produkcjach filmowych, a wkrótce będziemy mogli oglądać go w kolejnych - komedii romantycznej "Pech to nie grzech" i filmie akcji "Diablo. Wyścig o wszystko". - Mam to szczęście, że scenariusze, które do mnie wpadają, są fajnymi historiami - opowiada. - Grzeczno-niegrzeczny "Pech" to esencja twórczości Ryszarda Zatorskiego, a w "Diablo" będę tak zły, jak jeszcze nigdy nie byłem - zdradza.     

Mikołaj Roznerski Jestem bardzo sentymentalny. Na wspomnieniach układam swoje przyszłe życie

Łatwiej jest mu wcielać się w amantów czy w czarne charaktery? Jak oswajał się z popularnością? Czy ciążyła mu kiedyś łatka aktora serialowego? Jak czuje się na deskach teatralnych i czy nadal towarzyszy mu trema przed wejściem na scenę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Mikołaj Roznerski (aktor)

Data emisji: 2.12.2018

Godz. emisji: 9.30

kul

Czytaj także

Agnieszka Sienkiewicz: spokojny sen jest ważniejszy niż kontrakt reklamowy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2018 11:27
- Coraz częściej zauważam, przeglądając media społecznościowe, że dążymy do nierealnego ideału, który w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z naszym prawidziwym życiem - mówiła aktorka i mama Agnieszka Sienkiewicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olga Kalicka: wkrótce zamierzam wyłączyć telefon

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 11:40
- Nie znam innego życia, jak tylko to "w biegu". Czasami je kocham, zdarza się też, że nienawidzę, ale - jak twierdzi moja agentka - jestem pracoholikiem - przyznaje Olga Kalicka. 
rozwiń zwiń