X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mikołaj Roznerski: na wspomnieniach buduję przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018 10:20
Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku, w filmie "Supermarket". - To była moja pierwsza rola główna. Byłem tak podekscytowany, że chciałem od dystrybutora kupić zaproszenia na oficjalną premierę. Nie pomyślałem, że będę tam zaproszony - śmieje się Mikołaj Roznerski.
Audio
  • O punktach zwrotnych i planach na przyszłość opowiada aktor Mikołaj Roznerski (Nieprzeciętne rozmowy/Czwórka)
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Foto: Czwórka/Kamil Jasieński

Mikołaj Roznerski Kiedy szukałem pracy w teatrze spotkałem się z Gustawem Holoubkiem. Powiedział, że teraz nie ma mi nic do zaproponowania, ale jak będę starszy, to będzie mi dużo prościej

O tego czasu minęło sześć lat, a jego życie zawodowe gwałtownie przyspieszyło. - Po skończeniu studiów aktorskich wcale nie było mi łatwo. Ale teraz, po latach, widzę, że ten czas też był mi potrzebny, żebym się czegoś nauczył - opowiada gość Czwórki.

Jak dotąd aktor zagrał w jedenastu produkcjach filmowych, a wkrótce będziemy mogli oglądać go w kolejnych - komedii romantycznej "Pech to nie grzech" i filmie akcji "Diablo. Wyścig o wszystko". - Mam to szczęście, że scenariusze, które do mnie wpadają, są fajnymi historiami - opowiada. - Grzeczno-niegrzeczny "Pech" to esencja twórczości Ryszarda Zatorskiego, a w "Diablo" będę tak zły, jak jeszcze nigdy nie byłem - zdradza.     

Mikołaj Roznerski Jestem bardzo sentymentalny. Na wspomnieniach układam swoje przyszłe życie

Łatwiej jest mu wcielać się w amantów czy w czarne charaktery? Jak oswajał się z popularnością? Czy ciążyła mu kiedyś łatka aktora serialowego? Jak czuje się na deskach teatralnych i czy nadal towarzyszy mu trema przed wejściem na scenę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Nieprzeciętne rozmowy

Prowadzi: Michał Misiorek

Gość: Mikołaj Roznerski (aktor)

Data emisji: 2.12.2018

Godz. emisji: 9.30

kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agnieszka Sienkiewicz: spokojny sen jest ważniejszy niż kontrakt reklamowy

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2018 11:27
- Coraz częściej zauważam, przeglądając media społecznościowe, że dążymy do nierealnego ideału, który w rzeczywistości niewiele ma wspólnego z naszym prawidziwym życiem - mówiła aktorka i mama Agnieszka Sienkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olga Kalicka: wkrótce zamierzam wyłączyć telefon

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 11:40
- Nie znam innego życia, jak tylko to "w biegu". Czasami je kocham, zdarza się też, że nienawidzę, ale - jak twierdzi moja agentka - jestem pracoholikiem - przyznaje Olga Kalicka. 
rozwiń zwiń