Oszustwo w Overwatch natychmiast przerwie mecz

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 14:12
Blizzard nie ma litości dla oszustów. Otrzymaliśmy informacje, że wraz z najnowszą aktualizacją do gry Overwatch pojawi się nowy system walki z cheaterami. W momencie, kiedy program wykryje oszusta w trakcie rozgrywki, mecz zostanie natychmiast przerwany.
Overwatch
OverwatchFoto: flowgraph/Shutterstock.com

Zaslepki_czworka_GAMING_F.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Strefa gamingu >>>

Za pośrednictwem YouTube do graczy ponownie przemówił Jeff Kaplan. Wraz z nadchodzącą aktualizacją zostanie wprowadzony nowy system wykrywania i karania oszustów. Zgodnie z tym co powiedział nam dyrektor gry, jeżeli na serwerze zostanie wykryta jakakolwiek forma cheatowania, rozgrywka zostanie natychmiast przerwana. Dodaje, że osoba korzystająca z niedozwolonego oprogramowania zostanie także surowo ukarana. Nie rozwija tutaj jednak informacji o tym, jak surowa kara czeka cheatera, ale możemy zakładać, że będzie to ban na grę, a kto wie, może i na całe konto aplikacji Blizzarda. Uczciwi gracze nie poniosą żadnych konsekwencji, a przerwany mecz zostanie anulowany bez straty punktów. 

Overwatch cały czas ma się bardzo dobrze, a twórcy nieustannie rozwijają grę dzięki dodawaniu nowości. Deweloperzy pracują nie tylko nad nowym bohaterem, który już niedługo ma zostać zaprezentowany, ale także nad systemem napisów. Jest to ukłon w stronę osób niesłyszących oraz niedosłyszących. Fani wydarzenia Summer Games również nie mają powodów do narzekania: event powróci i to znacznie wcześniej, niż się oczekuje. Wydarzenie zostanie rozbudowane, a gracze ponownie będą mogli zdobyć skórki oraz inne ozdobne elementy dla swoich ulubieńców.

Łukasz “JeffreJ” Chmiel

Czytaj także

"Tekken 7" - powraca stara gwardia!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 12:34
Na tegorocznym turnieju Tekken World Finals w Amsterdamie każdy zadawał sobie jedno pytanie: co specjalnego przygotowało dla nas Bandai Namco? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryzys gracza. Jak przełamać złą passę?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 12:05
Chyba każdy z nas zna znaczenie tego słowa oraz uczucie zagubienia i bezradności, jakie mu towarzyszy. Czy kryzys oznacza nasz koniec w świecie gamingu? - To nieodłączny element naszego życia. To zależy od nas: czy poradzimy sobie z nim i znajdziemy dla niego ujście, czy kryzys nas zniszczy - mówi gamerka Patrycja Kosior.
rozwiń zwiń