Zmiany w Tekkenie. Czy aktualna tier lista jest wiarygodna?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 11:37
O tym, co się zmienia się w Tekkenie rozmawialiśmy z jednymi z najlepszych graczy w naszym kraju. Gośćmi Czwórki byli Jasiek "Caradolph" Mutor i Adrian "Frizen" Szydłowski. - 
Audio
  • Postacie w Tekkenie - co można byłoby zmienić? Rozmowa z Frizenem i Caradolphem (Strefa gamingu)
Nowe postaci i powroty w trzecim sezonie Tekken 7. Z kim powalczymy?
Nowe postaci i powroty w trzecim sezonie Tekken 7. Z kim powalczymy? Foto: Leonel Calara/Shutterstock

pałyska jakub 1200.jpg
Gry niezależne - na czym polega ich fenomen?

Goście Czwórki mówili m.in. o kontrowersjach wokół postaci Akumy i związanych z nią frustracjach graczy. - Nie do końca działa z zasadami Tekkena, robi taki damage, którego żadna inna postać nie może zrobić - mówił o Akumie Frizen, a jak przekonywał Caradolph, to postać, której możliwości zbyt mocno warunkują teraz grę przeciwników. - Twórcy Tekkena opierając się na tym, że w poprzednim sezonie Gees był najmocniejszą postacią w grze, w tym sezonie, wzmacniając Akumę, nie wzięli pod uwagę, że on przecież też był mocny - tłumaczył Caradolph. - I dziś gracze, od których sponsorzy wymagają wygrywania, po prostu sięgają po Akumę. To racjonalny wybór.

Co jeszcze nie tak jest z postacią Akumy i dlaczego nie działa ona - zdaniem ekspertów Czwórki - zgodnie z zasadami Tekkena? Jak udoskonalić tę postać, i czy warto zmienić tempo ładowania paska? Jak wygląda reszta tier listy nowego sezonu Tekkena i kogo gościom Czwórki brakuje w tej grze? Co jeszcze może się wydarzyć w Tekkenie? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe "GTA - San Andreas" za darmo? >>>

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której m.in. kalendarium gracza - informacje z zapowiedziami nadchodzących gier następnego tygodnia, a także newsy ze świata gier - które jak co tydzień przygotował Mateusz Kulik.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "Jeffrej" Chmiel

Gość: Jasiek "Caradolph" Mutor i Adrian "Frizen" Szydłowski

Data emisji: 6.10.2019

Godzina emisji: 12.08

kd

Czytaj także

Od Heartstone'a do Magica. Gry karciane w e-sporcie

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 12:04
- Karcianki wymagają bardzo dużo myślenia i koncentracji na najwyższym poziomie. Są jak szachy, bo trzeba przewidywać ruchy przeciwnika - mówi Ewa "Aicrodzik" Dołmat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

EA Play tylko z jednym dniem pokazów

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 16:49
EA Play to impreza organizowana przez giganta branży - Electronic Arts. Co roku przed targami E3 firma organizuje własne pokazy, aby zaprezentować najnowsze tytuły oraz plany rozwojowe swoich marek. W tym roku sytuacja wygląda inaczej: EA ogranicza pokazy do jednego dnia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gry niezależne - na czym polega ich fenomen?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2019 17:29
Niezależne gry to produkcje niewielkich teamów, bądź nawet jednego twórcy, bez wsparcia finansowego gigantów komputerowych. To niezwykłe projekty - dowód na to, że wystarczy mieć dobry pomysł, by stworzyć hit.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Warsaw. Strategia w realiach Powstania Warszawskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2019 14:43
2 października premiera polskiej gry Warsaw, strategii z elementami RPG, osadzonej w realiach Powstania Warszawskiego. Studio Pixelated Milk zdecydowało się na niekonwencjonalną oprawę graficzną oraz gameplay.
rozwiń zwiń