Kultowe "GTA - San Andreas" za darmo

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 15:13
Nowy klient Rockstar Games nazwany Rockast Games Launcher jest już dostępny, a wraz z nim możliwość pobrania GTA: San Andreas. To wielka gratka dla miłośników serii, ale należy się spieszyć z dodaniem tytułu do swojej biblioteki, gdyż czas jest ograniczony.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Gorodenkoff/Shutterstock.com

hunt showdown 1200.jpg
Hunt Showdown. Co zmieniło się po premierze?

Gracze lubią sobie ponarzekać na launchery do gier. Każda większa firma posiada już własną platformę, na której uruchamiane są ich produkcje. Nagle okazuje się, że musimy mieć kilka dodatkowych programów, aby cieszyć się grą i na pewno na swój sposób jest to uciążliwe. Twórcy, chcąc wypromować swoje oprogramowanie, co rusz zasypują nas promocjami i darmowymi grami.

Sam launcher od Rockstar Games nie różni się niczym od tego, do którego przyzwyczaiły nas już inne platformy. Podstawowa funkcjonalność biblioteki gier, możliwość konfiguracji oraz aktualizacje i zapis w chmurze to klasyczny standard. Mimo że jesteśmy zmuszeni do instalacji dodatkowego oprogramowania, możliwość przypomnienia sobie GTA: San Andreas to jednak opcja warta poświęcenia miejsca na dysku.


gamer gaming gra komputerowa 1200.jpg
Kultowe soundtracki - muzyka do gier komputerowych

Dla niewtajemniczonych (o ile takowi w ogóle istnieją) przypominamy opis ​gry. GTA: San Andreas to kolejna odsłona kontrowersyjnego cyklu gier gangsterskich. Tym razem dane nam będzie przenieść się w klimaty raperów oraz wojen gangów, wśród czarnoskórych rzezimieszków. Głównym bohaterem gry jest Carl Johnson, który wiele lat temu zdecydował się emigrować z rodzinnego miasta w celu znalezienia dla siebie lepszej przyszłości. Po pięciu latach CJ, decyduje się na powrót i niestety ponownie trafia do przestępczego świata. Zmuszony jest brać udział w licznych kradzieżach, narkotykowych transakcjach, a na życie jego oraz jego kompanów czekają gangi, które opanowały konkretne sektory Los Santos. Dodatkowo, główny bohater zostaje wplątany w morderstwo przez skorumpowanych policjantów. 

Łukasz "Jeffrej" Chmiel


Czytaj także

Zmniejszasz detale? Szykuj się na bana!

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 11:39
Ustawienia graficzne. Jedna z tych opcji, która zawsze charakteryzowała komputery osobiste i wyznaczała granicę wizualną między rynkiem PC’towym a konsolami. Dziś różnice nie są tak wielkie jak kiedyś, ale to wciąż posiadacze blaszaków mogą szperać w ustawieniach graficznych, nie tylko w samej grze, lecz także w plikach zewnętrznych poza nią. Ten zabieg nie spodobał się Electronic Arts, twórcom piątej części Battlefielda i postanowili "nagrodzić" użytkownika banem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Diablo 4" jednak powstaje

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2019 14:16
Wciąż nie umilkły kontrowersje na temat Diablo Immortal, a tymczasem ciekawe wieści płyną z dziennika Le Monde. Okazuje się, że Blizzard Entertainment zorganizowało w Paryżu zamknięty pokaz Diablo 4 skierowany do europejskich pracowników. Warto zaznaczyć, że amerykański oddział dodał także nowe oferty pracy związane z kontynuacją swojej kultowej marki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dota 2". Rekordowa pula nagród

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 14:29
Historia tworzy się na naszych oczach. Zbliża się turniej Dota 2 The International 2019 i podobnie jak w zeszłym roku, Valve wypuściło tzw. Battle Pass. Gracze mogą dokonać zakupu przepustki, a 25 proc. z dochodu sprzedaży zostanie dodane do puli nagród. Sprzedaż wciąż trwa, a kwota przekroczyła już 30 milionów dolarów.
rozwiń zwiń