2020 dla graczy. Jaki będzie?

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2020 17:20
2020 rok może okazać się dla graczy znacznie ciekawszy od poprzedniego. Przed nami premiery m.in. "Cyberpunk 2077" i "Dying Light 2".
Audio
  • Niespodzianki dla graczy w 2020 roku - rozmowa z Rafałem Kurczyńskim (Strefa gamingu/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Kit8.net/Shutterstock.com

shutterstock gaming gracz2 1200.jpg
Jakimi grami powitamy początek Nowego Roku? >>>

Ten rok zapowiada się dla graczy niezwykle. Cały czas dopieszczany jest nowy "Doom", poprzesuwane zostały też premiery innych wielkich hitów, które mają pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy. - Remake "Final Fantasy", czyli świetna lekcja historii w nowej odsłonie, "God Of War 2" - na ten temat dużo jest przecieków, "Horizon Zero Down 2", sporo mówi się też o "Dragon Age 4", czy nowym "Gran Turismo". Oczywiście też nowy "Assassin's Creed" - tu mamy cykl wydawniczy co dwa lata, co się sprawdza - wymieniał Rafał Kurczyński. Podkreślał, że na rynek z impetem wjedzie też nowa generacja konsol. - Będzie się działo. To jeden z najciekawszych okresów, bo już mamy świadomość, że na konsolowym rynku pojawi się coś nowego. Dlatego już wchodzą gry, które w stu procentach wykorzystają potencjał tego sprzętu. To będą naprawdę perełki - mówił Rafał Kurczyński. 

ZOBACZ WIĘCEJ wiadomości ze świata gier "Strefa gamingu" >>>

Jakie tytuły zapowiadają producenci gier typu "exclusive", zwłaszcza, że jak przekonywał gość Czwórki, w tym zakresie "ofensywa będzie całkiem bogata"? Jak kształtować się będą ceny na rynku konsol? Jakie jeszcze tytuły - perełki pojawią się w 2020 roku i co ciekawego znajdziemy na rodzimym podwórku? I co zaskoczyć może graczy w nadchodzących miesiącach? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której kalendarium gracza, przygotowane przez Mateusza Kulika i dużo dobrej soundtrackowej muzyki >>>

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "Jeffrej" Chmiel

Goście: Rafał Kurczyński (gamer)

Data emisji: 5.01.2019

Godzina emisji: 12.08

Na audycję "Strefa gamingu" zapraszamy w niedzielę (5.01) po godz. 12.00. Audycję prowadzi Łukasz JeffreJ Chmiel.

kul

Czytaj także

Militarny e-sport. "Battlefield V" i inne tytuły

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2018 12:06
W tym wydaniu audycji wraz z gościem Andrzejem 'Śledziu' Śledziem omawiamy najpopularniejsze gry militarne w Polsce - na scenie e-sportowej oraz poza nią.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sztuczna inteligencja - kiedyś "Terminator", dziś boty

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 12:04
Rozwijana na przestrzeni lat nieustanie nas zachwyca i jednocześnie przeraża. Czym dziś jest sztuczna inteligencja i jaką rolę pełnii w świecie gier komputerowych?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zmiany w Tekken 7 - nowe możliwości dla graczy?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 16:00
​Zbliża się kolejna odsłona Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, będą strefy gier i turnieje w kultowe "bijatyki". Przed nami rywalizacja między innymi w Mortal Kombat 11 oraz Tekkena 7. Co się zmieni w tym roku?
rozwiń zwiń