W oczekiwaniu na premierę "Dying Light 2”:

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 17:22
17 lipca 2019 roku gościem mojej audycji "Strefa gamingu" był Kornel Jaskuła, starszy producent studia Techland odpowiedzialny za "Dying Light 2". W trakcie rozmowy podzielił się z nami aktualnymi informacjami dotyczącymi gry. Wszystko wskazywało na to, że premiera w 2020 roku jest niemal pewna. Niestety, po ogłoszeniu przesunięcia premiery "na czas bliżej nieokreślony" słuch o projekcie zaginął i kontynuacji jak nie było, tak nie ma.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Gorodenkoff

Niespodziewanie jeden z pracowników Techlandu opublikował intrygujący wpis na popularnym portalu Reddit. Oprócz życzeń świątecznych pojawiła się notka, że w przyszłym roku otrzymamy garść nowych informacji na temat "Dying Light 2".


Źr. YouTube/Dying Light 2 Zwiastun


Dla oczekujących jest to światełko w tunelu, które może zwiastować ogłoszenie daty premiery. Z perspektywy czasu i analizy faktów wszystko zaczyna układać się w logiczną całość. Po pierwsze Kornel Jaskuła wspominał o tym, że chcą doszlifować grę w taki sposób, aby wszyscy gracze mieli takie same doznania, niezależnie od platformy. Po drugie, ich najnowsze dzieło także tworzone jest z myślą o konsolach nowej generacji, które pojawiły się na rynku w listopadzie 2020r.

Posłuchaj także:

Projekt jest niezwykle ambitny i oprócz rozwijania sprawdzonych oraz docenionych przez graczy rozwiązań, będzie także obfitował w wiele nowości. Twórcy w tajemniczy sposób wypowiadali się także o trybie dla wielu graczy. Oprócz gwarantowanej kooperacji mają pojawić się także inne tryby rozgrywki. Warto wspomnieć o tym, że pierwsza część "Dying Light" wciąż wspierana jest przez deweloperów i nieustannie bawi się przy niej kilkadziesiąt tysięcy graczy każdego dnia.

Zainteresowanych zapraszamy do wysłuchania archiwalnej audycji, którą znajdziecie tutaj:

Dying Light 2 . Będzie debiut 2020 roku


Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Czy konsole nowej generacji dotrą do klientów na czas?

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 11:20
Zapewne wielu z Was z niecierpliwością czeka na swój egzemplarz konsoli nowej generacji. Podczas rozmowy w  Strefie Gamingu, Bartek "Bart" Jakubczyk opowiedział nam o problemach z dostępnością PlayStation 5. Okazuje się, że zwolennicy konsoli Microsoftu również nie mają powodów do zadowolenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czar dawnych gier. "Powoduje szybsze bicie serca"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 13:20
"Painkiller", "Serious Sam", "Bulletstorm" oraz "Left 4 Dead" zagościły na dysku autora "Strefy gamingu". - Przyjemność jaka płynie z tych gier jest dokładnie taka sama, jak zapamiętałem - mówi Łukasz "JeffreJ" Chmiel. Sprawdzamy w czym tkwi urok rozgrywek sprzed lat. 
rozwiń zwiń