"Assassin’s Creed: Valhalla" - czego się spodziewać?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 17:15
Nieustannie rozwijany przez Ubisoft "Assassin’s Creed: Valhalla" to bez wątpienia jedna z najlepszych odsłon serii. Deweloperzy ponownie szykują dla nas sporo nowości.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Pe3k/Shutterstock.com

shutterstock gaming gra komputer pizza 1200.jpg
Studiuj e-sport. Studia pełne gier wideo?

"Assassin’s Creed: Valhalla" to dwunasta odsłona jednej z najważniejszych serii gier sandboxowych na rynku. Akcja Valhalli toczy się na północy IX-wiecznej Europy. Wcielamy się w stojącą na czele klanu wikingów postać o imieniu Eivor i co ciekawe możemy dokonać wyboru płci dowódcy. Chociaż gra nie ustrzegła się wielu krytycznych błędów Ubisoft, który latami stara się odbudować swoją reputację, postawił wszystko na jedną kartę i wciąż przygotowuje nową zawartość. Zwiedzaliśmy już Norwegię, Anglię oraz Irlandię, która pojawiła się wraz z dodatkiem "Gniew Druidów", a teraz przyszedł czas na Paryż.

 Źr. Ubisoft North America - Assassin’s Creed: Valhalla

W najnowszym dodatku postaramy się odbić z rąk wikingów oblegany Paryż. Chociaż o miejscu akcji wiedzieliśmy już  z wcześniejszych zapowiedzi, gracze nie kryją swojego entuzjazmu, że dane im będzie ponownie zawitać do stolicy Francji. Oczywiście w aktualizacji nie zabraknie także licznych poprawek, które mają naprawić wciąż pojawiające się błędy, dodatkowych zadań oraz zróżnicowanych możliwości ich wykonania

Czytaj także:

Do Paryża udamy się już 12 sierpnia 2021 roku. Natomiast w dniach od 29 lipca do 19 sierpnia w grze będzie trwał festiwal Sigrblot.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

John Rambo w "Call of Duty: Warzone"?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2021 09:48
Podczas ostatniej audycji "Strefa gamingu", w kalendarium gracza Mateusz Kulik poruszył wątek potencjalnej obecności Johna Rambo w "Call of Duty: Warzone". Wielu graczy zgodnie uznało, że pasowałby on idealnie do tej formuły rozgrywki. Niedługo musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony Activision.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biomutant" - dobra sprzedaż w obliczu rozczarowania

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 14:00
Długo wyczekiwany "Biomutant" w końcu zadebiutował na PC, XONE oraz PS4. Ten niecodzienny RPG akcji stworzony przez studio Experiment 101 od kilku tygodni rozpalał wyobraźnię graczy. Czy rzeczywiście warto było czekać?
rozwiń zwiń