John Rambo w "Call of Duty: Warzone"?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2021 09:48
Podczas ostatniej audycji "Strefa gamingu", w kalendarium gracza Mateusz Kulik poruszył wątek potencjalnej obecności Johna Rambo w "Call of Duty: Warzone". Wielu graczy zgodnie uznało, że pasowałby on idealnie do tej formuły rozgrywki. Niedługo musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony Activision.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Vilkas Vision/Shuttersotck

słuchawki gaming shutterstock 1200x660.jpg
Dźwięk - tajemnica dobrej gry?

ZOBACZ WIĘCEJ Ciekawostki, relacje, wywiady - audycja "Strefa gamingu"

Wielbiciele kina akcji doskonale pamiętają złotą erę twardzieli na szklanym ekranie. Sylvester Stallone czy Arnold Schwarzenegger to ikony, które dziesiątkowały swoich przeciwników, sprawiając wrażenie nieśmiertelnych. Trafienie ich przez rywali graniczyło z cudem, natomiast oni trafiali za każdym razem i nawet ciężko ranni zawsze wychodzili z najgorszych opresji. Nic więc dziwnego, że wspomniani aktorzy trafili do "Mortal Kombat 11" użyczając swojego wizerunku. Połączenie dziwne, ale sprawdziło się wyśmienicie. To przekonało innych deweloperów, że gracze mimo narzekania, potrzebują takich crossoverów.

Posłuchaj także:

shutterstock Anton27 dziewczyna gracz konsola gaming 1200.jpg
Jasne i ciemne strony gamingu. Jak wyłączyć złe emocje?

Podążając za tą filozofią Activision ucięło spekulacje i poinformowało, że do “Call of Duty: Warzone” trafi John Rambo. Nie pojawi się on jednak sam. Do popularnego trybu battle royale dołączy także Bruce Willis jako John McClane, znany z cyklu filmów "Szklana Pułapka". Ma to związek z przeniesieniem akcji gry do lat 80.

Zgodnie z opublikowanym trailerem, Rambo ruszy na łowy już 20 maja. Chociaż McClane został oficjalnie potwierdzony, nie znamy jeszcze daty jego debiutu. Czekamy na nowe informacje oraz zwiastuny.

 Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

W gamingu wciąż szukamy realizmu?

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 08:43
- Dawniej gracze domagali się przede wszystkim realizmu w grze. Dziś dobrze jest mieć rozwiązania hybrydowe: możesz zwiedzać szczegółowo dopracowany świat, ale masz też możliwość liniowego przejścia gry - tłumaczył gość Czwórki, gamer Andrzej Śledź. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moralne wybory w grach komputerowych

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 17:00
Mimo rosnącej popularności e-sportu nadal nie brakuje zwolenników grania w pojedynkę. Nawet wielu e-sportowców wspomina, że czasem warto odpocząć od rywalizacji na rzecz wciągającej i relaksującej rozgrywki. Wielu deweloperów tworząc swoje produkcje bardzo często stawia na mechanikę dokonywania moralnych wyborów, których konsekwencje poznajemy dopiero w późniejszym etapie gry.
rozwiń zwiń