Trwa Up To Date. Spotkaj nas w Białymstoku!

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 14:58
Trwa 11. odsłona festiwalu Up To Date w Białymstoku, wydarzeniu partneruje Czwórka. Spośród blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej, dziesięciu muzyków reprezentujących najciekawsze trendy w młodej polskiej muzyce wystąpi właśnie na Czwartej Scenie Czwórki. 
Up To Date Festival 2019
Up To Date Festival 2019Foto: Radek Kamiński

up to date 2019 024.jpg
Polecamy Startuje Up To Date. Bezpieczeństwo i dobra muzyka

Tegoroczna odsłona Up To Date Festival rozpoczęła się we wtorek 1 września i potrwa do niedzieli. Impreza ma formułę hybrydową - odbędzie się zarówno w sieci, jak i stacjonarnie. Festiwal odbędzie się w kilku lokalizacjach - w salach Białostockiego Teatru Lalek oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, w przestrzeniach Stadionu Miejskiego, a także w plenerze. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się oczywiście w warunkach obostrzeń sanitarnych. Do każdego biletu zostanie dodana maseczka wielorazowa, publiczność będzie mogła brać udział w koncertach w bardzo małych grupach. - Zabierzemy uczestników w tzw. secret location. Nikt nie będzie wiedział ani dokąd jedzie, ani nawet gdzie był, bo przygotowaliśmy specjalną formułę dotarcia do tego miejsca - opowiada DJ Dtekk - Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny festiwalu.

Zobacz także:


Posłuchaj
02:45 czwórka muzyczny lunch 3.09.2020 scena.mp3 Piotr Truszkowski opowiada o Czwartej Scenie Czwórki - przygotowaniach, wyzwaniach i recyklingowych dekoracjach - materiał Gosia Jakubowska (Muzyczny Lunch/Czwórka)

 

W Białymstoku - po raz kolejny - stanie także Czwarta Scena Czwórki, umiejscowiona na Stadionie Miejskim. Przez trzy dni, od 3 do 5 września, wystąpi na niej dziesięciu artystów: Święty Bass, Rasmentalism i prowadzący autorskie audycje muzyczne w radiowej Czwórce DJ Bert (w czwartek), beluga stone, Miły ATZ i Bennelux (w piątek) oraz Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Prykson Fisk i DJ Harper, również doskonale znany słuchaczom z anteny (w sobotę). Wszystkie koncerty z czwórkowej sceny będą transmitowane online.


Posłuchaj
03:47 czwórka muzyczny lunch 3.09.2020 utd tropical.mp3 Tropical Soldiers in Paradise opowiadają o swojej muzyce w rozmowie z Damianem Sikorskim (Muzyczny Lunch/Czwórka)

Tropical Soldiers in Paradise fot. by ZUM Studio Tropical Soldiers in Paradise fot. by ZUM Studio

 

ZOBACZ WIĘCEJ Czwórka na Up To Date 2019 >>>

Nie zabraknie także relacji z festiwalu na antenie. W sobotę, 5 września o godzinie 20.00 będzie można wysłuchać specjalnej audycji na żywo "Czwórka na Up to Date Festival". W pierwszej godzinie usłyszymy transmisję setu Harpera prosto z Czwartej Sceny Czwórki, a w drugiej - Kamil Jasieński wraz z artystami i organizatorami porozmawia o najciekawszych wydarzeniach jedenastej odsłony festiwalu.​


Plakat wydarzenia/mat. pras. Plakat wydarzenia/mat. pras.

mat.pras. mat.pras.


***

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

***

mat .pras./kd/pj

Czytaj także

"Definicja Brzmienia". Trip hop - duszne granie z Bristolu

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 08:30
Zapraszamy na kolejny odcinek serii dokumentalnej Kamila Jasieńskiego i Norberta Borzyma. Dziennikarze prezentują w niestandardowy sposób gatunki muzyki elektronicznej od techno, przez trance i electro, a na trip hopie kończąc.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Symulator imprezy rave'ovej. "Muzyka, która dotyka wszystkich zmysłów"

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 10:29
W ramach cyklu wydarzeń Open Studios zorganizowanego przez Teatr Studio w Warszawie - reżyser Łukasz Twarkowski postanowił stworzyć projekt, podczas którego możliwa będzie indywidualna, prywatna impreza rave'owa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czas wrócić na koncerty? "Ludzie mają potrzebę muzyki"

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2020 11:14
Już 17 lipca w życie wejść mają nowe regulacje związane z organizowaniem imprez. Znalazły się w nich zapisy m.in. dotyczące konieczności zachowania obowiązkowej odległości między ich uczestnikami, czy zakrywania ust i nosa.
rozwiń zwiń