X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Czwórka idzie na studia" - tak było w Lublinie

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2019 19:04
Dziennikarze Czwórki pojawili się na Kampusie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, by sprawdzić, czym żyje KUL i jak wygląda codzienność studentów tej uczelni.
Audio
  • Warsztaty malowania na wodzie, robienia łapaczy snów, rozmowy z wykładowcami i studentami - co działo się w Lublinie? (Czwórka idzie na studia)
Akcja Czwórka idzie na studia w Lublinie
Akcja "Czwórka idzie na studia" w LublinieFoto: Adam Świetlicki/Czwórka

Jak działają Uniwersytecka Telewizja Internetowa, Laboratorium Innowacji i Koło Robotyki? To sprawdzaliśmy w Czwórce. Nasz dziennikarz Maciej Wójcik próbował też samodzielnie wykonać łapacz snów i przetestował funkcjonalność fotela z… odpadów. Co najbardziej go zaskoczyło? 

- To specjalny fotel, przygotowany na działania, które mają łączyć artyzm i kreatywność z projektowaniem wyposażenia przestrzeni - mówił Paweł Adamiec, wykładowca. A autorki fotela wykonanego z "bubli", czyli kawałków i ścinków materiału tłumaczyły, jak go przygotowały. - Chciałyśmy dać temu fotelowi drugie życie. To mebel, który pochodzi ze strychu - mówiły studentki Agnieszka i Marlena.

Dziennikarz zajrzał także do akademika, żeby zobaczyć, czym żywią się studenci, proponując im wybór darmowych zdrowych przekąsek.

czwóka idzie na studia wrocław 1200.jpg
CZWÓRKA idzie na studia. Wrocław szaleje naukowo!

Graf. Czwórka Graf. Czwórka

Akcja "Czwórka idzie na studia" to spotkania ze studentami, podczas których mają oni możliwość zaprezentowania swoich pasji, zainteresowań, aktywności w kołach naukowych i organizacjach studenckich działających na uczelniach. To także spotkania przy muzyce przygotowanej przez Dj-ów Czwórki. Kolejny przystanek już niebawem.

*** 

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Maciej Wójcik

Data emisji: 20.11.2018

Godzina emisji: 17.07

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Własnoręcznie zrobione lampiony rozświetlą jesień

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019 11:35
Kiedy jesienią wieczory są długie, przydatne stają się każde możliwe źródła światła. My tym razem proponujemy światło jako dekoracyjny element wystroju mieszkania.
rozwiń zwiń