Wracamy na Up To Date Festival. Na bis - Belmondawg

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2021 16:30
Na festiwalu w Białymstoku artysta zagrał 4 września 2021 roku na Czwartej Scenie Czwórki. W "BEATmaszynie" przypomnimy jego występ.
Up To Date 2021
Up To Date 2021Foto: Radek Kamiński

Sprawdź
utdf 2021 piotr truszkowski 1200.jpg
Up To Date 2021. Festiwal od kulis

"Belmondo", "Belmondawg", "Młody G z Gdyni", "Belmondziarz", "Bojkot", "Młody G", "Młody Sarmata" - bez względu na ksywkę to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny rap. Konstruktor nośnych, zabawnych i zaskakujących linijek, z których wiele trafiło do potocznego języka.

Belmondawg Belmondawg

Zobacz także:

25 czerwca ukazał się jego najnowszy, a właściwie pierwszy solowy krążek "Hustle As Usual EP" i to głównie ten materiał grany był na Czwartej Scenie Czwórki, ale nie zabrakło również klasyków z repertuaru "Młodego G". Festiwal Up To Date odbył się pod patronatem Czwórki.


Belmondawg - “Hustle As Usual EP”, Belmondawg - "Hustle As Usual EP"

***

Na audycję "BEATmaszyna" w sobotę (20.11) po północy zaprasza Piotrek "true.dat" Truszkowski.

kul

Czytaj także

Up To Date Festival. Białystok wyznacza trendy

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 17:18
Przyroda, zabytki, pełni pasji mieszkańcy, ciekawe przedsięwzięcia artystyczne - to wszystko sprawia, że w Białymstoku modnie jest bywać. Czwórka wie to od lat i dlatego w tym roku znów nas spotkacie na Up To Date Festival od 3 do 5 września. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Salon ambientu w Czwórce. Dołącza do nas ekipa Up To Date

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2021 07:30
Dziś wieczorem - po raz pierwszy w "Wieczorze Rezydentów" - zamelduje się ekipa festiwalu Up To Date, która tym samym oficjalnie dołącza do składu Czwórki!
rozwiń zwiń