Erasmus. Doświadczenie, które procentuje przez lata

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 20:23
Do 16 października na całym świecie będa organizowane spotkania, wystawy oraz debaty z udziałem studentów uczestniczących w projekcie Erasmus+. Posłuchaj audycji, może też się skusisz na wyjazd.  
Studia to czas beztroski. Nie powinien być jednak pozbawiony kultury osobistej.
Studia to czas beztroski. Nie powinien być jednak pozbawiony kultury osobistej.Foto: Harbucks/shutterstock.com

Sprawdź
jacht para wakacje 1200.jpg
Studenckie wakacje na jachcie. Jak to ogarnąć i dobrze się bawić?

#ErasmusDays to inicjatywa, która ma na celu upowszechnienie rezultatów projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+. To też doskonała okazja, żeby przekonać się, jak za pomocą środków pochodzących z Programu można kreować szereg inicjatyw kształtujących nowe możliwości rozwojowe i edukacyjne zarówno w społeczności lokalnej, zawodowej, ale także międzynarodowej. 

Zobacz:

Posłuchaj
student1200.jpg
Studia za granicą? Przedstawiciele uczelni sami zdradzą Ci szczegóły

W związku z Erasmus Days w audycji porozmawiamy o studenckiej mobilności z uczestnikami międzynarodowego programu Erasmus+ oraz z koordynatorami. Goście Ady Janiszewskiej opowiedzą, czego się spodziewać podczas takiego wyjazdu, jakie daje on możliwości, dokąd można się udać oraz jak przygotować się do Erasmusa. Sprawdzimy też ilu jest Kowalskich w Polsce.

****

Audycja "In english, please" rozpocznie się w sobotę (16.10) o godz. 12.05. Program poprowadzi Adrianna Janiszewska

kul

Czytaj także

Warsaw Latin Convention. Studencki pomost z Ameryką Łacińską

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 16:20
Warsaw Latin Convention to inicjatywa studentów i wykładowców UW, której celem jest rozwój relacji pomiędzy Polską a Ameryką Łacińską. - Zarówno w aspekcie akademickim, biznesowym i kulturowym - wyjaśnia Sebastian Juszczak, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Erasmus dla 30-latków? Sprawdź, jak to zrobić

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 09:29
Masz 30 lat i myślisz, że na udział w Erasmusie już za późno? Okazuje się, że wcale nie jest. Powiemy, jak wyjechać w ramach tego programu.
rozwiń zwiń