One Love Music Festival. Czwórka będzie na miejscu!

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2023 12:00
Dwie sceny, jedenastu artystów i ekscytująca mieszanka gatunków muzycznych. Przed nami One Love Music Festival we wrocławskiej Hali Stulecia. Czwórki tam nie zabraknie. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem. Zapraszamy na audycję prosto z festiwalu!
One Love Music Festiwal 2023. W tym roku organizatorzy znów zapraszają do Hali Stulecia do Wrocławia
One Love Music Festiwal 2023. W tym roku organizatorzy znów zapraszają do Hali Stulecia do WrocławiaFoto: mat.pras.

One Love Music Festival od kilku ostatnich lat działa już w nowej formule łącząc koncerty najpopularniejszych polskich artystów z oryginalnymi wyborami z zagranicy oraz najlepszą selekcją muzyki elektronicznej z naciskiem na drum’n’bass.

W tym roku, 25 listopada do Wrocławia powróci Gentleman, specjalista od muzyki reggae i dancehall. Niemiecki artysta, który Jamajkę nosi w sercu, wydał w zeszłym roku album "MAD WORLD", na którym powrócił do swoich muzycznych korzeni oraz śpiewania po angielsku.

Kolejny powrót to występ ukraińskiego zespołu 5’nizza zgrabnie miksującego reggae, rap, beatbox, punk rock, a nawet muzykę kabaretową.

Polską reprezentację na scenie głównej tworzą: Natalia Przybysz, Mrozu oraz Rubens. Natalia Przybysz jest obecnie w trasie promującej najnowszy album "TAM" - na którym znalazł się również duet z Mrozem, artystą zdobywającym ostatnio najważniejsze nagrody muzyczne oraz pierwsze miejsca list przebojów. Z kolei Rubens kontynuuje rozpoczętą we wrześniu trasę "BARDZIEJ NIŻ OK!" promującą jego ostatni album "Piosenki, których nikt nie chciał".

Druga scena skupiona głównie na muzyce elektronicznej stanie we Wrocławskim Centrum Kongresowym i przede wszystkim tam fani muzyki drum’n’bass i dubstep będą mieli kilka powodów do zadowolenia. Na scenie pojawi się brytyjski duet SIGMA - autorzy hitu "Nobody To Love", którzy na styczeń przyszłego roku szykują premierę najnowszego albumu "LONDON SOUND". Wrocław odwiedzi także DJ i producent Culture Shock, który zaczynał od nagrywania w domu, a następnie podpisał kontrakt z największą brytyjską wytwórnią drum’n’bass - RAM Records. Tempo jeszcze bardziej podkręci DJ set od Modestep, czyli solidna dawka dubstepu od twórcy hitu "Sunlight". Za dekami tego wieczoru staną także Kuba Karaś oraz Grubson jako DJ Twardy Kark. Swój projekt zaprezentują również Paprodziad z Pęczakiem, czyli afirmujący przyrodę, życie i miłość oraz podnoszący wibracje muzyczny akt.

One Love Music Festival odbędzie się 25 listopada w Hali Stulecia we Wrocław. Czwórkowy dziennikarz Kuba Piątkowski będzie na miejscu. Możecie liczyć na niezapomniane koncertowe wrażenia i Czwórkową relację. To będzie emocjonujący wieczór. 

***

Na plenerową audycję "Czwórka na One Love Music Festival" w sobotę (25.11) o godz. 21.00 zaprasza Kuba Piątkowski

mat.pras./pj/aw

Czytaj także

One Love Music Festival. Co będzie się działo we Wrocławiu?

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2023 16:40
Wielkimi krokami zbliża się One Love Music Festival. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Czwórki, a o tym, że warto wybrać się do Wrocławia, przekonuje Daria Kubasiewicz. - Powodów jest bardzo wiele, ale tych najważniejszych jest jedenaście - mówi w Czwórce. - Mamy jedenastu fantastycznych artystów z Polski i zagranicy, którzy zagrają na dwóch scenach.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płyta o ruchu. Natalia Przybysz opowiada o albumie "Tam"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2023 15:30
- Przeżywam premierę albumu "Tam" bardziej niż poprzednich płyt, być może dlatego, że bardziej żyję życiem - opowiada Natalia Przybysz. - Jestem na scenie od 20 lat. Kiedyś byłam maszyną, a dziś myślę, że bardziej jestem człowiekiem, że więcej czuję i inaczej to smakuję.  
rozwiń zwiń