Carbon Silesia Festival i koncert Mai Laury - muzyczny weekend w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2022 16:00
Przed nami ogromne muzyczne emocje. W weekend zapraszamy na audycje prosto z "Carbon Silesia Festival", a w niedzielny wieczór na czwórkowej scenie wystąpi Maja Laura.
Carbon
Carbon Foto: mat. pras./Mateusz Czech

Już w piątek Kamil Jasieński poprowadził audycję prosto z "Carbon Silesia Festival". Norbert "Bert" Borzym zaprosi na festiwalowe wydanie "Kluboteki" ze Sztolni Królowa Luiza - w sobotę o godz. 22.00. Z okazji jubileuszowego wydania autorskiej audycji "Off Control" Mateusza Tomaszuka, 12 czerwca na czwórkowej scenie wystąpi debiutująca Maja Laura. 

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki <<<

Radiowa Czwórka już po raz drugi relacjonuje Carbon Silesia Festival 2022, który odbywa się w Zabrzu. W dniach 10-11 czerwca w unikatowej przestrzeni Sztolni Królowa Luiza miłośnicy muzyki elektronicznej będą mogli posłuchać i zobaczyć - na trzech scenach - ponad 40 wykonawców.

W programie występy najważniejszych przedstawicieli światowej i polskiej sceny muzyki tego gatunku - m.in. Monolink i NTO, Adana Twins czy Baasch (zdobywca Fryderyka 2021). Przez dwa dni na scenie nie zabraknie setów dj-skich, koncertów oraz live-actów. Dowiedz się więcej <<<

Już w piątek (10.06) po godz. 20.0 Kamil Jasieński zaprosił słuchaczy na set Igora Fleiszera składający się z utworów artystów występujących na Festiwalu. W programie rozmowy z organizatorami, gwiazdami oraz uczestnikami imprezy. Czwórka zaplanowała także wyjątkowe wydanie audycji "Kluboteka", którą w sobotę (11.06) od 22.00 na żywo z festiwalu poprowadzi Norbert Borzym.

CARBON Silesia Festival 2022 CARBON Silesia Festival 2022

W niedzielny wieczór słuchaczy Czwórki czeka jeszcze jedna muzyczna niespodzianka. Z okazji czterechsetnego wydania autorskiej audycji Mateusza Tomaszuka "Off Control" o godz. 22.00 na radiowej scenie wystąpi kompozytor, wokalistka oraz autorka tekstów Maja Laura. Artystka debiutuje w tym roku albumem "Bardo", A Towarzyszyć jej będą Maciej Cieślak (Ścianka) - perkusja, elektronika; Marek Hajduk (Astygmatyzm) - wizualizacje mikroskopowe.

Transmisja koncertu  na antenie Czwórki, a także, w formie streamingu wideo, w naszych mediach społecznościowych. 

Źr. Maja Laura Records/Maja Laura - Bardo (single)

***

mat. pras./kd

Czytaj także

DJ Bert: branża muzyczna wspiera Ukrainę

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2022 13:57
- Dochody z koncertów przeznaczane są w całości na pomoc dla uchodźców z Ukrainy, a z drugiej strony - mamy całą listę artystów, którzy odwołują występy w Rosji. W branży muzycznej dzieje się bardzo wiele, by wesprzeć Ukrainę - mówił Norbert "Bert" Borzym.
rozwiń zwiń