X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Panasonic AK-HC3800 nowa kamera studyjna

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 02:10
Urządzenie jest przeznaczone dla profesjonalistów do pracy w studiach telewizyjnych.
Panasonic AK-HC3800
Panasonic AK-HC3800

 

Kamera wykorzystuje nowe 38 bitowe przetwarzanie obrazu oraz 16 bitowy konwerter A/D, co  zapewnia wysoką jakość obrazu. Panasonic zaprezentował również moduł LU40, umożliwiający bezprzewodową transmisję obrazu z kamer AG-HPX600EJ.

„Nowe produkty Panasonic zostały opracowane z myślą o użytkownikach oczekujących zarówno wysokiej jakości obrazu, jak i mobilności podczas pracy w plenerze. O zapotrzebowaniu na tego rodzaju rozwiązania świadczy zainteresowanie, z jakim nowa kamera AK-HC3800 oraz moduł LU40 spotkały na tegorocznych targach IBC w Amsterdamie.” – mówi Dariusz Grudzień, Sales & Marketing Manager w Panasonic System Communications Company Europe.

Nowa studyjna kamera Panasonic AK-HC3800 zapewnia wysoką jakość obrazu, wykorzystując przetwornik 3CCD o rozdzielczości 2,2 megapiksela i rozmiarze 2/3 cala, 38 bitowe przetwarzanie obrazu oraz 16 bitowy konwerter A/D. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem szumów z S/N rzędu 60 dB i czułością F11 w trybie pracy 59.94Hz.

Kamera rejestruje obraz w formatach:

  • HD 1080/59.94i oraz 1080/50i. Urządzenie wyposażono ponadto w szereg funkcji ustawienia obrazu jak Kompensacja Aberracji Chromatycznej (CAC), poprawiającą parametry fizyczne obiektywu,
  • oraz Poszerzony Zakres Kontrastu Dynamicznego (DRS), który umożliwia kompensację słabych warunków oświetleniowych. Zwarta konstrukcja kamery została zaprojektowana z myślą o ergonomii oraz komfortowej pracy operatora, zaś waga niecałych 4 kg pozwala na wykorzystanie urządzenia zarówno w studiu jak i w plenerze.

Użytkownicy Panasonic AK-HC3800 mają możliwość wyboru spośród 3 elektronicznych wizjerów. 

AK-HVF70 to 7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD, który pokazuje obraz w rozdzielczości SWVGA (1,024x600 pikseli). Jest wyposażony w trzy przełączniki, do których można przypisać takie funkcje jak sterowanie jasnością czy ostrością. W kamerze może być także wykorzystany 2-calowy, czarno-biały wizjer AJ-HVF21KG oraz kolorowy 1-calowy wizjer LCD AJ-CVF100G. Panasonic AK-HC3800, wraz z jednostką sterującą CCU AK-HCU200, wyposażoną w dwa główne i dwa dodatkowe kanały HD/SD-SDI OUT, oraz panelem zdalnego sterowania AK-HRP200G, który po podłączeniu za pomocą kabla ROP50 pozwala na kontrolowanie pracy urządzenia w odległości do 50 m, tworzy ekonomiczny system transmisji nieskompresowanego obrazu wysokiej jakości.

Panasonic zaprezentował również efekt współpracy z firmą LiveU. Funkcjonalność kamery AG-HPX600EJ, wprowadzonej na polski rynek we wrześniu tego roku, może zostać rozszerzona dzięki możliwości zastosowania modułu LU40. Urządzenie, podłączane do interfejsu kamery, umożliwia transmitowanie na żywo w wysokiej jakości rejestrowanego obrazu. Moduł wyróżnia się niewielką wagą i wymiarami oraz funkcją uzyskania nawet 6 połączeń sieciowych za pomocą 4G LTE/3G, WiMAX oraz WiFi.

 

  • W Polsce kamera cyfrowa Panasonic AK-HC3800 będzie dostępna w sprzedaży u Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic od grudnia 2012 roku w rekomendowanej cenie 155 880 złotych netto.

 

 


autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Panasonic AG-AC90 - nowa profesjonalna kamera

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2012 00:00
Panasonic zaprezentował nowy model cyfrowej kamery naręcznej z profesjonalnej linii AVCCAM. AG-AC90, która na polskim rynku dostępna będzie od października 2012 roku, przeznaczona jest dla użytkowników oczekujących najwyższej jakości zapisu obrazu i dźwięku w przystępnej cenie. Urządzenie wyposażone jest w przetwornik 3MOS, umożliwiający nagrywanie obrazu w jakości Full-HD, dotykowy wyświetlacz LCD oraz jasny, stabilizowany szerokokątny obiektyw umożliwiający 12-krotne powiększenie optyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikrokamera Panasonic Full HD

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 00:00
Kompaktowe urządzenie wyposażone jest w 3,3 megapikselową matrycę CMOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modułowe kamery Panasonic

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2012 00:00
Panasonic wprowadza na polski rynek serię modułowych kamer do specjalistycznego zastosowania w medycynie, przemyśle, badaniach naukowych czy bezpieczeństwie. GP-MH310, GP-MS424 oraz GP-MS436 charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, wysoką jakością obrazu oraz możliwością pracy w dzień i w nocy.
rozwiń zwiń