X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Polskie Radio 24 czyli informacje przez całą dobę

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2010 10:00
Po raz pierwszy w Polsce słuchacze otrzymują kanał, na którym mogą posłuchać wiadomości, komentarzy i rozmów ze wszystkich anten Polskiego Radia.
Audio

Polskie Radio 24 to radio informacyjne nadające przez całą dobę w Internecie. Projekt przygotowany został przez dziennikarzy Informacyjnej Agencji Radiowej dostępny jest już na platformie moje.polskieradio.pl. 

Prezes Polskiego Radia Jarosław Hasiński podkreśla, że projekt Polskie Radio 24 jest innowacyjny w skali europejskiej. Dyrektor IAR Monika Kaniewska powiedziała, że Polskie Radio 24 jest adresowane do ludzi ciekawych świata.

 

Ramówka stacji tworzona jest w oparciu o najlepsze audycje informacyjne i publicystyczne Polskiego Radia. Dzięki temu w jednym miejscu internauci posłuchają "Sygnałów Dnia" radiowej Jedynki, "Zapraszamy do Trójki" i "Salonu Politycznego" z Trójki, magazynów Jedynki – "Polska i Świat" czy "Z Kraju i ze świata" a nawet audycji publicystycznych Programu Piątego - Radia dla Zagranicy oraz niektórych audycji Czwórki.

Jeszcze nie ma na kontynencie internetowej stacji radiowej, w której 90 procent czasu poświęcano by na informację i publicystykę.

Polskie Radio 24 nadaje dzienniki Programu 1 i 3, poprzedzane informacjami Radia Kierowców, przygotowywanymi przez dziennikarzy Informacyjnej Agencji Radiowej 

Polskie Radio 24 to także relacje na żywo dziennikarzy IAR z całego kraju w tym z Sejmu, Senatu, Pałacu Prezydenta, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a także z miejsc, gdzie nie może zabraknąć reportera m.in. miejsc klęsk żywiołowych, wypadków i katastrof.

Na program Polskiego Radia 24 składają się też najnowsze relacje korespondentów zagranicznych Polskiego Radia m.in. z Moskwy, Mińska, Paryża, Delhi, Pekinu, Kijowa, Rzymu, Londynu, Lizbony, Waszyngtonu i Chicago.

W nowym kanale internetowy na platformie moje.polskie.pl pojawiać się będą także relacje reporterów publicznych rozgłośni regionalnych współpracujących z Polskim Radiem.

Z Polskim Radiem 24 słuchacze przeniosą się na areny najważniejszych imprez sportowych obsługiwanych na żywo przez redakcję sportową IAR  kierowaną przez redaktora Tomasza Zimocha.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Portal polskieradio.pl wyróżniony - zobacz nas!

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2010 00:05
Polskie Radio ma najlepszy informacyjny serwis internetowy wśród stacji radiowych – ocenili specjaliści branży interaktywnej dla wirtualnemedia.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gala Polskiego Radia - zobacz cały koncert

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 22:10
Uroczystym zwieńczeniem obchodów 85-lecia Polskiego Radia była wielka Gala z udziałem Stinga, która odbyła się 17 grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie.
rozwiń zwiń