X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Gala Polskiego Radia - zobacz cały koncert

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 22:10
Uroczystym zwieńczeniem obchodów 85-lecia Polskiego Radia była wielka Gala z udziałem Stinga, która odbyła się 17 grudnia w Teatrze Polskim w Warszawie.
Audio
  • Uroczysta gala Moje.polskieradio.pl z okazji 85-lecia Polskiego Radia.

Gwiazdą specjalną wydarzenia był Sting, który wystąpił wspólnie z Polską Orkiestrą Radiową pod dyrekcją Adama Sztaby.

Sting zaprezentował publiczności cztery przeboje ze swojej ostatniej płyty "Symphonicities". Przed występem prezes Zarządu Polskiego Radia Jarosław Hasiński wręczył brytyjskiemu artyście Honorowy Złoty Mikrofon "za wybitne osiągnięcia artystyczne, mistrzowskie łączenie gatunków i stylów, za naturalność, wrażliwość i pozytywne emocje oraz wspaniałe kompozycje obecne na antenach Polskiego Radia przez kilkadziesiąt lat".

Oprócz Stinga zagrali: Perfect, T.Love, Raz Dwa Trzy, Robert Gawliński, Maciej Maleńczuk i Anna Maria Jopek oraz Caro Emerald.

Galę, utrzymaną w konwencji prowadzonej na żywo audycji radiowej, poprowadzili Marek Niedźwiecki i Grażyna Torbicka.

Na scenie pojawili się znani i lubiani Trójkowi dziennikarze: Michał Olszański, Marcin Łukawski, Beata Michniewicz, Piotr Baron, Agnieszka Szydłowska, Kuba Strzyczkowski, a także Marcin Kydryński. W trakcie uroczystości łączono się z Arturem Andrusem, który dyżurował w studiu przy Myśliwieckiej, oraz z Wojciechem Mannem.

Na uroczystości był obecny prezydent Bronisław Komorowski, a także wiele osobistości ze świata polityki, kultury i mediów. Transmisje gali przeprowadziły Program III Polskiego Radia, portal polskieradio.pl i TVP2.


Aby obejrzeć cały koncert, oraz zakulisowe wypowiedzi gości Gali, wystarczy klikać ikony kamery w boksie "Video" w ramce po prawej stronie. Zapraszamy.

 

Na stronie specjalnego serwisu poświęconego Gali można znaleźć m.in. wywiad z brytyjskim gwiazdorem, poświęcone mu archiwalne audycje Marcina Kydryńskiego oraz opowieści o radiowych przygodach polskich wykonawców zaproszonych na jubileusz Polskiego Radia.

Czytaj także

Za dobry produkt trzeba zapłacić

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 22:05
Sting zdradza Piotrowi Metzowi, co myśli o krążących w sieci pirackich nagraniach z jego koncertów, twórczości swoich dzieci, oraz o... serialu "Bonanza".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Filmowe tematy Stinga

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2010 15:40
Okrutny książę Harkonnen, charyzmatyczny Ace Face to nie jedyne pamiętne momenty z filmowej kariery Stinga.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nielegalne nagrania Stinga

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2010 15:35
Z jednej strony sporządzone niezgodnie z prawem, z drugiej dają nam pełniejszy obraz prawdy o artyście.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adam Nowak o gali: Bardzo intensywna publiczność

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 19:00
- Trudno w większości przypadków grać dla oficjeli, ale ja tego nie przyjmuję do głowy. Staram się grać dla ludzi, wiem, że każdy jest wrażliwy - mówił o koncercie z okazji 85-lecia Polskiego Radia, na którym wczoraj wystąpiło Raz Dwa Trzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zapraszamy do Trójki - ranek 18 grudnia 2010

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2010 05:59
Powspominamy wczorajszy koncert z okazji 85-lecia Polskiego Radia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sting uświetnił galę Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2010 12:20
- Lepszego koncertu na 85-lecie Polskiego Radia nie można było sobie wymarzyć - podsumował galę Polskiego Radia Marek Niedźwiecki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Adam Nowak o gali: Bardzo intensywna publiczność

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 19:00
- Trudno w większości przypadków grać dla oficjeli, ale ja tego nie przyjmuję do głowy. Staram się grać dla ludzi, wiem, że każdy jest wrażliwy - mówił o koncercie z okazji 85-lecia Polskiego Radia, na którym wczoraj wystąpiło Raz Dwa Trzy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polskie Radio 24 czyli informacje przez całą dobę

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2010 10:00
Po raz pierwszy w Polsce słuchacze otrzymują kanał, na którym mogą posłuchać wiadomości, komentarzy i rozmów ze wszystkich anten Polskiego Radia.
rozwiń zwiń