Polskie Radio

Anna Rusowicz z trzecim singlem "Co się stało z naszą miłością?" [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2023 07:00
"Co się stało z naszą miłością?" to trzecia piosenka, która zapowiada nowy album Anny Trzecia w ciągu czterech miesięcy. Jesteśmy świadkami, jak szybko i sprawnie coraz bardziej Rusowicz rozprawia się z otaczającym ją światem.  

Są takie piosenki, które twórca najpierw długo nosi w głowie, a potem powstają nieoczekiwanie, w nieprzewidywalnych okolicznościach. Tak właśnie było z "Co się stało z naszą miłością?".

Muzykę lekką i przyjemną, w której – jak zwykle u tej Artystki – pobrzmiewają w tle nuty sprzed lat, zasłyszane kiedy była małą dziewczynką. Ale czy w wakacyjnym okresie wypadałoby niełatwy tekst opatrywać skomplikowaną muzyką?

Bo tekst "Co się stało z naszą miłością?", będąc właściwie uniwersalny mówi o sytuacji, która przydarzyła się wielu spośród słuchaczy Rusowicz, wielu się jeszcze przydarzy, a ona sama w którymś momencie życia też musiała postawić to pytanie.

Co się stało z naszą miłością?

Czyżby jak ptak odleciała?

Zatęskniła za błogą wolnością?

Z klatki wierności wyrwała?

[…]

Co się stało kto nam to powie?

Skoro sami tego nie wiemy

To pytanie już pozostanie

Pozostanie bez odpowiedzi

Piosenki tworzone jedna po drugiej przez Annę Rusowicz są jak podróż przez kolejne pory roku. Nadto pierwszym, wydanym w marcu 2023 singlem "Tobie" Artystka świętowała swoje czterdzieste urodziny. Piosenka "Co się stało z naszą miłością?" trafia do słuchaczy dokładnie w dniu imienin Anny – 26 lipca. Można się tylko domyślać, jakie następne okrągłe daty, ważne dla Rusowicz, będą pretekstem do pojawiania się w przestrzeni muzycznej kolejnych propozycji, z których ostatecznie Anna Rusowicz skonstruuje swoją nową płytę.

"Co się stało z naszą miłością?" jak wszystkie prezentowane od marca utwory powstał w łódzkim Tonn Studio. Tak jak poprzednie i ta piosenka została nagrana analogowo, na taśmie magnetofonowej rejestrującej wykonanie od początku do końca, bez dogrywania jakichkolwiek fragmentów, czyli tak zwaną "setką". 

Czytaj także:

mat. pras. / rk 

Czytaj także

Agencja Muzyczna Polskiego Radia przedstawia: Anna Rusowicz "Tobie"

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2023 11:40
Agencja Muzyczna Polskiego Radia przedstawia nowy utwór Anny Rusowicz zatytułowany "Tobie". Singiel zapowiadający nową płytę opublikowany został w ważnym dla artystki momencie, bo w dniu jej 40 urodzin (28 marca). To nie tylko symboliczna data, ale także zapowiedź wewnętrznej przemiany.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dziś Ania Rusowicz przemienia się w Annę. "Rozumiem swój talent i swoją misję"

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2023 14:16
Singlem "Tobie" Anna Rusowicz zapowiada swoją najnowszą płytę. To utwór niezwykły, nagrany na setkę, bardzo szczery. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Anna Rusowicz i Kuba Badach - "Ciebie kochać chcę" [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2023 07:00
Kolejny singiel zapowiadający nową płytę Anny Rusowicz może być wskazówką, w jaką stronę idzie artystka, pozostając konsekwentnie sobą. Tym razem Annie towarzyszy Kuba Badach – właściciel jednego z najciekawszych męskich głosów na rynku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Lato z Radiem" 2023. Sprawdź pełną listę koncertów

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2023 13:06
O tym, że "Lato z Radiem" 2023 powróci do plenerowych koncertów, jeszcze przed oficjalnym startem audycji informował Marcin Kusy. - To wreszcie koncerty w pełnej krasie, a zatem z udziałem publiczności. Odwiedzimy 10 miast - zapowiedział dyrektor Programu 1 Polskiego Radia. Prezentujemy pełną listę wydarzeń. 
rozwiń zwiń