Polskie Radio

Arkadiusz Jastrzębski nowym szefem portalu Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024 18:29
6 lutego na stanowisko zastępcy dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej został powołany Arkadiusz Jastrzębski - dziennikarz, od wielu lat związany z mediami publicznymi oraz portalami internetowymi. Będzie odpowiadał za portal informacyjny polskieradio24.pl, strony internetowe Polskiego Radia, a także media społecznościowe i produkcje multimedialne.
Arkadiusz Jastrzębski nowym szefem portalu Polskiego Radia
Arkadiusz Jastrzębski nowym szefem portalu Polskiego RadiaFoto: Stanisław Leszczyński/Polskie Radio

- Nasza strona internetowa, media społecznościowe czy podcasty nie będą kopią tego, co można znaleźć gdzie indziej. Nasza wyjątkowość polega na tym, że dajemy rzetelną i sprawdzoną informację oraz pogłębioną analizę. Wszystko po to, by w nowoczesny sposób pokazać świat taki, jakim jest. Arek Jastrzębski jest właśnie tą osobą, która połączy jakość z nowoczesnością – mówi Wojciech Cegielski, p.o. dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej.

Arkadiusz Jastrzębski karierę dziennikarską rozpoczynał na początku lat 90. XX wieku w redakcji "Głosu Pomorza". W latach 1995-2009 zdobywał doświadczenie w Polskim Radiu Koszalin, Programie 3 Polskiego Radia oraz Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Przez wiele lat był też związany z dużymi portalami informacyjnymi.

- Jakość i rzetelność nadawcy publicznego to wartości najważniejsze także w sieci. Nie oznacza to jednak rezygnacji z atrakcyjnego prezentowania informacji i korzystania z coraz nowszych technik ich dystrybucji w internecie. Dotyczy to również witryn poszczególnych anten Polskiego Radia - mówi Arkadiusz Jastrzębski.

mat. prasowe

 

 

Czytaj także

Nowa dyrektorka PR3 Agnieszka Szydłowska: Nie będziemy odtwarzać "starej Trójki"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2024 17:45
Nowa dyrektorka Programu Trzeciego Polskiego Radia Agnieszka Szydłowska podkreśliła, że nie będzie odtwarzać "starej Trójki", ale czerpać z jej wielkiej tradycji i dorobku. Urzędowanie rozpoczęła od spotkania z pracownikami anteny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Piotr Kędziorek nowym dyrektorem radiowej Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2024 19:52
Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, dotychczasowa szefowa Programu 2 Polskiego Radia, oraz Jacek Hawryluk, wicedyrektor anteny, złożyli rezygnacje z pełnionych funkcji. Rezygnacje te zostały przyjęte. Nowym dyrektorem radiowej Dwójki został Piotr Kędziorek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowy korespondent Polskiego Radia w Berlinie

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2024 08:28
Adam Górczewski został korespondentem Polskiego Radia w Berlinie. Od 1 lutego na antenach publicznego nadawcy będzie można usłyszeć jego relacje prosto z niemieckiej stolicy. - To znakomity dziennikarz, który dołącza do najlepszego zespołu korespondentów zagranicznych w Polsce. Polskie Radio zawsze było liderem, jeśli chodzi o informacje z zagranicy - mówi Wojciech Cegielski, p.o. dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zmiany w Polskim Radiu. Nowi dyrektorzy i doradca likwidatora

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2024 19:33
Zmiany w Polskim Radiu. Nową dyrektorką Polskiego Radia dla Zagranicy jest Natalia Bryżko-Zapór. Do Polskiego Radia wrócił również Arkadiusz Jastrzębski, który został wicedyrektorem Informacyjnej Agencji Radiowej i szefem portalu Polskiego Radia. Stanowisko doradcy likwidatora objął Marcin Iskra, który zajmie się audytem Spółki. 
rozwiń zwiń