Polskie Radio
Section05
dyrektor

Piotr Kędziorek: będą powroty na antenę Dwójki

- Wiele nazwisk, za którymi Państwo tęsknią na pewno ponownie pojawi się na naszej antenie, i to już wkrótce. Nie mogę teraz jednak zdradzić żadnych konkretów. Musi się to toczyć swoim rytmem, zainteresowane osoby muszą mieć taką chęć i zwyczajnie musimy znaleźć wspólne patrzenie na Dwójkę i na ich obecność tutaj - mówił w "Poranku Dwójki" Piotr Kędziorek, nowy dyrektor - redaktor naczelny Programu 2 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Kędziorek Paweł Siwek Dwójka KULTURA dyrektor

Anna Rochowska, nowa szefowa TR Warszawa: jest radość i jest żal

- Nieprawdą jest, że na trudnych relacjach buduje się świetne spektakle. Mamy w historii teatru przykłady wybitnych spektakli, które my, jako widzowie, oglądaliśmy z radością, nie wiedząc, ile potu, łez, wymiotów ze stresu kosztowało to twórców, ile złamanych życiorysów. Ale dzisiaj mówimy: "stop" - powiedziała w Dwójce Anna Rochowska, która 1 września 2023 roku obejmie funkcję dyrektora naczelnego TR Warszawa.
Zobacz więcej na temat:  dyrektor Dwójka Paweł Siwek Warszawa TR Warszawa aktorzy

Dlaczego Herbert Diess nie jest już dyrektorem generalnym Volksvagena?

Agencja AFP podała, że austriacki biznesmen musiał pożegnać się z funkcją dyrektora generalnego grupy VAG, ponieważ spierał się z zarządem w sprawie innowacji związanych z elektromobilnością. Według Bloomberga sprawa wyglądała nieco inaczej. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 volkswagen Niemcy dyrektor zarządzanie zwolnienia zwolnienie elektromobilność finanse kryzys

Czy szkoły są przygotowane na powrót uczniów?

Przed nami ostatni już weekend wakacji. W szkołach trwają przygotowania do nowego roku szkolnego. Dyrektorzy placówek i samorządy zachodzą w głowę, jak skutecznie ochronić uczniów i personel przed koronawirusem. – Nie mamy pewności, czy wszystko nam dobrze zagra – mówi Maciej Gryczewski, dyrektor szkoły podstawowej w Reczu.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Michał Kirmuć społeczeństwo szkoła rok szkolny wrzesień nauczyciel dyrektor Koronawirus w Polsce COVID-19

Mariusz Owczarek nowym szefem redakcji muzycznej Trójki

– Kiedy spotykaliśmy się na antenie, zawsze pytałem: "co u Bossa?". Gdy dziś zadam to pytanie, nie będzie ono dotyczyło kogoś gdzieś daleko w świecie, ale osoby tuż obok mnie – tymi słowami Piotr Stelmach zapowiedział swojego dzisiejszego rozmówcę – Mariusza Owczarka, nowego szefa redakcji muzycznej Programu 3 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Trójka radio dyrektor dziennikarstwo Mariusz Owczarek Piotr Stelmach