Polskie Radio Dzieciom

"Zagadkowa niedziela" w podróży dookoła świata

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2012 21:23
4 kontynenty, 15 krajów, 24 sterfy czasowe - to PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA "Zaczarowanej karawany". Jej członkowie to przebojowa rodzinka pp. Kwiatkowskich z Gdyni.
Audio
POKONAĆ NIEMOŻLIWE - niebanalna, rodzinna podróż dookoła świata z Warsztatami Kultury Polskiej
POKONAĆ NIEMOŻLIWE - niebanalna, rodzinna podróż dookoła świata z Warsztatami Kultury PolskiejFoto: Fot.: Archiwum pp. Kwiatkowskich
 
4 kontynenty, 15 krajów, 24 sterfy czasowe - to PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA "Zaczarowanej karawany". Jej członkowie to przebojowa rodzinka pp. Kwiatkowskich z Gdyni. Dominika, Arletta, Aisza i Radek wyruszyli w świat po to, aby dzieciom w różnych zakątkach świata opowiadać o Polsce. Zapakowali do plecaków slajdy, kolorowanki, słodkie krówki i wyruszyli w świat. Tym razem dotrą do zagadkowego studia, aby nam wszystkim opowiedzieć o wymarzonej podróży życia.
Serdecznie zapraszam do wysłuchania Zagadkowej niedzieli w czwartek :) - Kasia Stoparczyk

 Dominika, Arletta, Aisza i Radek wyruszyli w świat po to, aby dzieciom w różnych zakątkach świata opowiadać o Polsce. Zapakowali do plecaków slajdy, kolorowanki, słodkie krówki i wyruszyli w świat. Tym razem dotarli do zagadkowego studia, aby nam wszystkim opowiedzieć o wymarzonej podróży życia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyprawy.

Wymarzone wakacje

Do końca maja czekamy na prace w dowolnej technice plastycznej pod tytułem "Wymarzone wakacje w górach".

Prace prosimy wysyłać pod adres: Zagadkowa Niedziela, ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00 – 977 Warszawa.

Z każdej placówki opiekuńczo-wychowawczej lub świetlicy środowiskowej może być wysłana tylko jedna praca. Jury wybierze 4 najpiękniejsze prace. Nagrodą będzie tygodniowy wyjazd na "wymarzone wakacje" do hotelu Las w Piechowicach do Eugeniusza Zielenkiewicza dla dziesięciorga dzieci z opiekunami z każdej nagrodzonej placówki na początku tegorocznych wakacji.

Audycję poprowadziła Kasia Stoparczyk.

"Zagadkowa niedziela" na antenie Trójki w każdą niedzielę od 7.00 do 9.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak