X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gimnastyka bez wstawania z łóżka

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 13:00
Wszystkich którzy chcieliby leżeć i spać w czasie ferii ale nie tylko wtedy, Polskie Radio Dzieciom budzi gimnastyką w pościeli! Wystarczy łóżko pościel i startujemy!
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Lopolo/shutterstock.com/cc

Czy to żart? A skądże! Zbyszek Kozłowski i Piotr Safrończyk - medalista Mistrzostw Polski Seniorów i Medalistów w Pływaniu zaproponowali w audycji "Poranek" ćwiczenia, które możecie wykonać nie wstając z łóżka!


Posłuchaj
05:30 Dzieci_AAC 2021_01_11-07-29-58.mp3 Poranna gimnastyka z mistrzem i naszym radiowym trenerem/Poranek w Polskim Radiu Dzieciom_7.01.2020.

 

Nie wierzycie? Spróbujcie sami.

Audycja: Poranek w Polskim Radiu Dzieciom
Prowadzący: Martyna Chuderska
Data emisji: 7.01.2021.
Poranek w Polskim Radiu Dzieciom od poniedziałku do piątku od 7.00 do 10.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!
Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

Zobacz więcej na temat: Rodzinny W-F
Zobacz także

Czytaj także

Sportowe walki rycerskie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 15:00
Na czym polegają sportowe walki rycerskie? Jaki sprzęt jest potrzebny do uprawiania tego sportu i w którym roku życia dziecka warto rozpocząć treningi?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak rozpocząć uprawianie łucznictwa

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2019 09:00
Łucznictwo współcześnie jest uważane za sport polegający na strzelaniu z łuku do tarczy. Nie zawsze tak jednak było. Przez wiele wieków łucznictwo wykorzystywano podczas wojny albo w trakcie polowań. Dziś możemy uprawiać je, jako jedna z dyscyplin sportowych mozliwych Do trenowania przez okrągły rok. Od czego należy zacząć i na co zwrócić uwagę - o tym w audycji "Rodzinny w-f".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ćwicz z nami w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 19:00
Jeżeli przez dwa dni odpoczywaliśmy i jedliśmy to teraz trzeba się trochę poruszać, rozciągnąć i odciążyć nasze brzuchy. W audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom podpowiemy jakie ćwiczenia można robić samemu w domu
rozwiń zwiń