X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Ćwicz z nami w Podwieczorku z Filipem i Leopoldem

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 19:00
Jeżeli przez dwa dni odpoczywaliśmy i jedliśmy to teraz trzeba się trochę poruszać, rozciągnąć i odciążyć nasze brzuchy. W audycji "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom podpowiemy jakie ćwiczenia można robić samemu w domu
Audio
  • 28.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Podwieczorek z Filipem i Leopoldem)
Zajęcia wychowania fizycznego
Zajęcia wychowania fizycznegoFoto: Shutterstock, Inc.

Gościem Lwa i Królika był nasz radiowy trener Zbyszek Kozłowski, znany słuchaczom Polskiego Radia Dzieciom m.in. z sobotniej audycji "Rodzinny WF". Jakie ćwiczenia warto wykonać, żeby po świątecznym objadaniu się poczuć się dobrze i lekko? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Posłuchaj
59:11 Dzieci_AAC 2020_12_28-17-59-57.mp3 28.12.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Podwieczorek z Filipem i Leopoldem)

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Gość:  Zbyszek Kozłowski
Data emisji: 28.12.2020
Godz. emisji: 18.00.

Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!

jo

Zobacz także

Czytaj także

100 lat wstecz. Podróż w muzyczną przeszłość swingu

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2020 22:13
Siostry Andrews i The Puppini Sisters - te dwa tria wokalne dzieli ponad pięćdziesiąt lat dwudziestowiecznej historii. Łączy je swing - gatunek jazzu, który powstał w USA w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Przyjęty ciepło przez słuchaczy w Ameryce, zyskał uznanie na całym świecie. I grany jest do dziś. Hołd artystyczny temu gatunkowi muzyki złożyli nawet twórcy rewelacyjnego filmu animowanego "Trio z Belleville" - tytułowe "trio" to grupa zamaszystych śpiewających staruszek, kołyszących się w rytm śpiewanego swingu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym są emocje - czyli jak uspokoić byka

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 06:00
Złość, miłość, radość, nienawiść… w codziennym życiu to często właśnie one - emocje, są powodem naszych działań. Siedzą gdzieś głęboko w nas i powodują, że często nie możemy się w ogóle uspokoić. Tak jak ostatnio Filip Karocki Królik - dostał jedynkę z geografii, bo podpowiadał koledze! Dobrze podpowiedział, a dostał jedynkę. Uważał, że to wielce niesprawiedliwe i nie mógł się więc uspokoić. Dlatego Leopold wymyślił rozmowę o emocjach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dobra noc. Czy bycie śpiochem to dobra rzecz?

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2020 11:00
Zaburzenia snu są coraz powszechniejszym problemem. I, jak się okazuje dotyczą nie tylko ludzi, ale czasem i zwierząt - a już na pewno tych radiowych. Jak wiecie, żyjące w naturze lwy często odpoczywają. Może bywają zmęczone? A Lew Leopold Grzywa na pewno też ostatnio był zmęczony bo aż zasnął i to na początku audycji w Polskim Radiu Dzieciom! I co było dalej?
rozwiń zwiń