Polskie Radio Dzieciom

Tata przy porodzie

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2016 18:30
Od tego momentu nic już nie będzie takie jak dawniej. Dla mężczyzny, to dodatkowo pierwszy sprawdzian w nowej roli.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: pixabay.com

Obecność taty przy porodzie to duże wsparcie dla kobiety, dodatkowo może on nawiązać więź z dzieckiem od samego momentu przyjścia na świat. Aby wszystko poszło sprawnie i obecność na porodówce nie stała się dla mężczyzny traumą, warto dobrze się przygotować.

Jak wygląda poród rodzinny? Jaka jest rola ojca podczas porodu? Co powinien zabrać ze sobą przyszły tata i jak opanować ogromne napięcie i stres w szpitalu? Zapraszamy do posłuchania "Strefy Rodzica", w której pomożemy przyszłym ojcom oswoić się ze zbliżającym się terminem rozwiązania.


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.


Program "Strefa Rodzica" adresowany jest dla wszystkich, którzy chcą dobrze, mądrze, zdrowo i świadomie wychowywać dzieci oraz optymalnie wspierać ich rozwój. Rozmawiamy o wychowaniu, zdrowiu, kulturze i innych tematach nurtujących przyszłych i obecnych rodziców. Poruszamy też istotne problemy z tym związane. Bardzo cenne są dla nas również opinie samych słuchaczy, którzy e-mailowo lub telefonicznie dzielą się na antenie swoimi doświadczeniami i uwagami. 

Prowadzi: Mikołaj Foks

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w środę 25 maja.

Zobacz także