Polskie Radio Dzieciom

Ojcowie na start!

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 18:30
To apel dla każdego taty: Tato, wstawaj z kanapy! Czas na aktywne ojcostwo!
Audio
Ojcowie na start
Foto: Glow Images/East News

Wyścig rowerowy, piknik rodzinny, „mini wyścig” najmłodszych uczestników na rowerkach biegowych, rowerkach trzykołowych i hulajnogach – to tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów wyścigu „Ojcowie na Start”.

Jeśli się pospieszycie to 28 maja 2016 (sobota) w Nadarzynie, tuż przed startem o godznie 11:00, zdążycie się jeszcze zarejestrować.

Należy tylko pamiętać, że drużyna musi składać się z co najmniej dwóch osób – ojca i dziecka lub dzieci. I chociaż organizatorzy nie wykluczają takze startu mam, to ze względu na chęć promocji aktywnego ojcostwa, start taty jest warunkiem koniecznym. 

Wydarzenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego z wieloma dodatkowymi atrakcjami, tak aby całe rodziny mogły kibicować startującym. Nie może Was tam zabraknąć!


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.


Program "Strefa Rodzica" adresowany jest dla wszystkich, którzy chcą dobrze, mądrze, zdrowo i świadomie wychowywać dzieci oraz optymalnie wspierać ich rozwój. Rozmawiamy o wychowaniu, zdrowiu, kulturze i innych tematach nurtujących przyszłych i obecnych rodziców. Poruszamy też istotne problemy z tym związane. Bardzo cenne są dla nas również opinie samych słuchaczy, którzy e-mailowo lub telefonicznie dzielą się na antenie swoimi doświadczeniami i uwagami. 

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w piątek 27 maja.

Prowadzi: Mikołaj Foks.

Zobacz także