X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Niepełnosprawność i integracja

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2017 12:00
Czy umożliwienie niepełnosprawnym włączenia się do nurtu życia społecznego, stworzenie im warunków i miejsc, w których mogą się rozwijać czy działać jest już szczytem marzeń?
Audio
W Polsce działa ok. 100 tysięcy podmiotów ekonomii społecznej pomagających w znalezieniu pracy osobom niepełnosprawnym.
W Polsce działa ok. 100 tysięcy podmiotów ekonomii społecznej pomagających w znalezieniu pracy osobom niepełnosprawnym.Foto: Glow Images/East News

Przedszkola, szkoły i zajęcia integracyjne to dobry sposób na połączenie dwóch światów, z których każdy może dać sobie coś dobrego. Chociaż w codziennym wyścigu osoby niepełnosprawne pozostawione są zwykle same sobie, to jednak w pewnych miejscach mogą spotkać przyjaznych ludzi, którzy dostosują się do ich tempa i z uśmiechem podadzą im pomocną dłoń.


W jaki sposób można zintegrować osoby niepełnosprawne i zdrowe? Jak powinna wyglądać taka społeczna współpraca i czy aktualne programy integracyjne spełniają swoją rolę?


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u: www.facebook.com/polskieradiodzieciom oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie we wtorek 17 stycznia.Zobacz także