X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Moc przemocy

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 06:02
Potrafi zamykać oczy ludzi wrażliwych, odwracać głowy tych których kochamy i niszczyć rodziny. Jak wielką moc może mieć przemoc?
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images

Wydaje się, że przemoc należy do bezwzględnej statystyki, a osoby które jej doświadczają z pewnością nie znajdują się w naszym otoczeniu. To myślenie podobne do tego, że to ofiary najczęściej prowokują kłótnie. Tymczasem przemoc, którą ludzie wzajemnie sobie sprawiają może dotyczyć naszych sąsiadów, przyjaciół i znajomych.

Jaka jest skala tego zjawiska oraz czy i jak reagować jeśli dzieje się to w naszym sąsiedztwie lub jesteśmy świadkiem takich sytuacji?

W drugiej godzinie audycji porozmawiamy zaś zagrożeniach w mediach społecznościowych. Wyjaśnimy też czym jest zjawisko zwane sextingiem.


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie we wtorek 4 kwietnia.Zobacz także