X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Od edukacji przemysłowej do edukacji Agile

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 06:06
Stworzenie systemu edukacji, zupełnie od nowa, takiego, który wspomógłby młodych ludzi w ich holistycznym rozwoju, także w tym by byli kreatywni i rozwijali swoje marzenia - to nie lada wyzwanie. 
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

300 lat postępu technologicznego, jaki się dokonał w naszym społeczeństwie to olbrzymia zmiana. Od drewnianych domów po wysokie, szklane biurowce, a przy tym doświadczenie rewolucji i wojen zmodyfikowało nasz sposób patrzenia na świat. 

Zdaniem wielu ekspertów ta ewolucja ominęła jednak szkołę, która od czasów Rewolucji Przemysłowej niewiele się zmieniła. Poza uczniami... Ich dostęp do informacji jest natychmiastowy, od momentu powstania pytania w ich głowie do wyszukania odpowiedzi mija kilka sekund. Zmianie uległa też rola nauczyciela, który jako jedyny w klasie miał kiedyś wiedzę wszechstronną. Dziś występuje on w charakterze mentora, który nie konkuruje z internetem, ale wspiera ucznia w jego drodze do wiedzy o świecie i o nim samym. Jak powinna wyglądać szkoła XXI wieku?


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w piątek 12 stycznia.


Zobacz także