X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Integracja sensoryczna

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2018 06:10
Dziś w „Strefie Rodzica” porozmawiamy o tym, jak wspierać rozwój dziecka poprzez pobudzanie zmysłów.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/andrewicus

Zmysły, jak wiadomo, pozwalają odczuwać i odbierać bodźce zewnętrzne. Poprzez zmysły dziecko poznaje świat i nawiązuje z nim kontakt. Wrażenia zmysłowe oddziaływają na cały jego organizm. Jak zatem wspierać rozwój zmysłów u naszych pociech? Jak je stymulować, aby pozytywnie wpływały na uczenie się, zachowanie i rozwój społeczno-emocjonalny. Czym jest integracja sensoryczna? Jak rozpoznać zaburzenia SI i na czym polega terapia? O tym wszystkim będziemy dziś rozmawiać w „Strefie Rodzica”.

W audycji porozmawiamy również o podróżach z maluchami, czyli o czym warto pamiętać pakując walizkę i co warto wiedzieć będąc już poza domem.


Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u oraz do kontaktu telefonicznego w trakcie audycji: 22 645 20 55.

 

Zapraszamy na "Strefę Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00, a szczególnie w czwartek 22 lutego.


Zobacz także