X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Kształtowanie relacji i budowanie dobrego związku

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2018 14:00
”Możemy dać drugiej osobie tylko to, co sami posiadamy. Jeśli nie kochamy siebie, jak możemy prawdziwie kochać kogoś innego?” To słowa zaproszenia do przeczytania książki ”Otwarte serce” o budowaniu zdrowego związku i rozwijaniu go i jednocześnie pretekst do porozmawiania o relacjach na antenie Polskiego Radia Dzieciom.
Audio
  • Posłuchaj o kształtowaniu relacji i budowaniu dobrego związku. Audycja "Strefa rodzica"
- Miłość to także zaufanie i dawanie sobie wzajemnie  wolności. Potrzebujemy przestrzeni i własnych zainteresowań, bo to tworzy tego, kim jesteśmy - mówiła psycholog Agnieszka Sochar
- Miłość to także zaufanie i dawanie sobie wzajemnie wolności. Potrzebujemy przestrzeni i własnych zainteresowań, bo to tworzy tego, kim jesteśmy - mówiła psycholog Agnieszka SocharFoto: pixabay.com

To słowa zaproszenia do przeczytania książki ”Otwarte serce” o budowaniu zdrowego związku i rozwijaniu go i jednocześnie pretekst do porozmawiania o relacjach na antenie Polskiego Radia Dzieciom z autorami książki.

- Partnerzy bardzo często traktują zdobycie miłości, jak zdobycie dobrego samochodu czy pięknego domu. Tymczasem miłośc to nieustanny proces wspólnego dogrywania się i tworzenia cały czas nowej jakości w tym związku - powiedział gość Anny Wójcikiewicz w audycji "Strefa rodzica" - Tomasz Delmaczyński, psycholog coach i psychoterapeuta. 

- Na każdym etapie związku mogą pojawiać się kryzysy. Czasem są to kryzysy rozwojowe, a czasem prowadzą do zakończenia związku. Nawet na etapie namiętności i romantycznych początków może pojawić się pytanie czy chcemy się na siebie otworzyć, zaprzyjaźnić albo czy chcemy pokazać jacy naprawdę jesteśmy. Jeżeli związek zbudowany jest tylko na namiętności, to niestety się nie rozwinie - powiedziała Agnieszka Sochar, psycholog i psychoterapeutka, specjalizująca się w terapii par.

Tematem drugiej częśći audycji także były relacje, ale takie w której słowa nie padają. Pojawia się natomiast sekretny język bliskich sobie osób. Gośćmi "Strefy rodzica" były autorki książki "Ogród Zuzanny" - Justyna Bednarek i Jagna Kaczorowska.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u 

"Strefa Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00

 

jo

Zobacz także