X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Nadmiar soli u dzieci i dorosłych - skutki i potrzeba zmian

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2018 11:00
Audio
  • W "Strefie rodzica" o skutkach nadmiernego spożywania soli oraz o pomocy udzielanej dzieciom, które straciły swój pierwszy dom. 14.03.2018.
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay

Nadmierne spożycie soli, jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia dzieci i osób dorosłych. Najczęściej jest z tym związane nadciśnienie tętnicze, udary mózgu, zawały serca czy osteoporoza. Stosowanie soli w codziennej diecie dzieci i osób dorosłych było tematem pierwszej godziny ”Strefy rodzica”.
Gościem Agaty Puścikowskiej była Magdalena Siuba-Strzelińska z Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej i Klaudia Wiśniewska – z Centrum Dietetycznego on-line.

Druga godzina audycji poświęcona była tematowi rodzin zastępczych. O pomocy udzielanej dzieciom, które straciły swój pierwszy dom - Małgorzata i Michał Owczarscy z fundacji ”Życie”.

Zapraszamy do posłuchania audycji, a także do komentowania i zadawania pytań na naszym funpage'u 

"Strefa Rodzica" od poniedziałku do piątku w godzinach 21:00 - 23:00

jo

Zobacz także