Polskie Radio
Section05
rodzina zastępcza

"Pozwalacie dzieciom odzyskać wiarę". Marlena Maląg złożyła życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

- Pragnę podziękować państwu za wszystko, co robicie, za codzienny trud i otwarte serca. Życzę państwu dużo zdrowia i satysfakcji z pracy na rzecz dzieci - podkreśliła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg w życzeniach skierowanych do rodziców z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo rodzina zastępcza Marlena Maląg Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Wiceminister rodziny: nie poradzimy sobie bez ludzi o wielkich sercach, bez rodziców zastępczych

- To ogromna rola, bardzo trudna i wymagająca, bardzo potrzebna. Dobrze jest o tych osobach pamiętać - powiedziała w Programie 1 Polskiego Radia o rodzicach zastępczych wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Barbara Socha. Jutro obchodzony będzie dzień rodzicielstwa zastępczego.
Zobacz więcej na temat:  rodzina społeczeństwo rodzina zastępcza dziecko POLSKA Katarzyna Gójska

Nasz wywiad M. Wójcik: w planach ciąg dalszy reformy sądownictwa

- Będziemy w dalszym ciągu reformowali wymiar sprawiedliwości, by sędziowie pozostali sędziami, a nie zamieniali się w polityków. Jest przecież przepis w Konstytucji mówiący, że sędziemu nie wolno prowadzić działalności publicznej, która jest sprzeczna z niezależnością sądów - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Wójcik Ministerstwo Sprawiedliwości sądownictwo rodzina zastępcza Konwencja PiS w Katowicach 2019 NASZ WYWIAD