X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

O konfliktach i budowaniu związku

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2020 23:09
W związkach często dochodzi do konfliktów. Niektórzy się ich boją, a niektórzy wiedzą, że są częścią naszej codzienności. Niektórzy chcieliby je wyeliminować, niektórzy złagodzić.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Większość z nas nie ma pojęcia jak przechodzić przez konflikt tak, by coś dobrego z niego wynikało. Jest on niezbędny w tym by nasze relacje, małżeństwa, rodzice stawali się lepszymi partnerami.

shutterstock_309067889 (1) (1).jpg
Uśmiechologia

Ma to także wpływ na nasze dzieci, na to jak będą odnajdywać się w rodzinie i jak będą budować swoje związki w przyszłości.

Jak przechodzić przez konflikty, co one dają, czego się w nich wystrzegać i za co być wdzięcznym konfliktom?


Posłuchaj
118:47 [DAB]Dzieciom (PCM) 7 sierpień 2020 21_00_17_SR_.mp3 07.08.2020 Krzysztof Głowacki (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)

 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Krzysztof Głowacki, psycholog, twórca warsztatów dla par.

Rozmawiał Mikołaj Foks 

Data emisji: 07.08.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także

Czytaj także

Minimalizm. W poszukiwaniu esencji życia

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2020 23:59
W czasach koronawirusa niby mamy więcej czasu, ale jednocześnie możemy doświadczyć, że mieliśmy zbyt wiele; rzeczy, spraw, oczekiwań. Jak sobie poradzić z natłokiem przedmiotów, pragnień i myśli?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myślenie krytyczne

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2020 23:09
Myślenie krytyczne to umiejętność myślenia w sposób racjonalny i uporządkowany, tak aby zrozumieć związki między faktami lub koncepcjami. Dzięki niemu potrafimy zdecydować, w co wierzyć. Innymi słowy, jest to "myślenie o myśleniu" polega na rozpoznawaniu, analizowaniu, a następnie naprawianiu błędów we własnym rozumowaniu. Jak przełożyć to na relacje z dziećmi? O tym w dzisiejszym programie.
rozwiń zwiń