!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Dźwięk dobry". Dźwięki Mongolii i Indonezji

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2022 11:35
"Podróże na wschód" to nowa stała wystawa Muzeum Azji i Pacyfiku, niezwykła podróż przez miasta Jedwabnego Szlaku, spacer pod arkadami bazaru, odwiedziny w jurcie mongolskich pasterzy i jawajskim pawilonie pendopo.
Indonezja. Lalka teatru wayang klitik - Książę Temenggung
Indonezja. Lalka teatru wayang klitik - Książę TemenggungFoto: muzeumazji.pl

Nowa wystawa w Muzeum Azji i Pacyfiku jest pełna wyjątkowych obiektów, jak stroje z krajów arabskich, malarstwo z epoki Kadżarów z Iranu, bogata kolekcja ubiorów, biżuterii i rękodzieła z Azji Centralnej, przedmioty związane z życiem i wyznaniami koczowniczych ludów Mongolii, czy kolekcje z indonezyjskich wysp: maski teatralne, lalki jawajki, tradycyjna broń biała.

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Misheel Jargalsaikhan i Dawid Martin, którzy opowiedzą o Mongolii oraz Indonezji

Posłuchaj

58:55 Radio Dzieciom 2022_07_03-10-00-32_DD.mp3 03.07.2022 (Polskie Radio Dzieciom / Dźwięk dobry)

Na dźwiękołapanie zaprasza Agnieszka Ciecierska

Data emisji: 3.07.2022

Godzina emisji: 10:00

Audycja "Dźwięk dobry" w każdą niedzielę o godz. 10:00

-

Zabawa dźwiękami W czasie tych godzinnych spotkań, zabieramy słuchaczy w podróż do świata dźwięków. Tych składających się na muzykę, ale i tych codziennych, jak dźwięki domu, miasta, czy przyrody. Uwrażliwiamy na słuchanie tego, co dookoła, namawiamy do zabawy dźwiękami. Zapraszają Agnieszka Ciecierska, Agnieszka Kunikowska.

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 


Zobacz także
Czytaj także

"Dźwięk dobry". Konie i ludzie

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2022 11:35
Nasz gość - Marcelina - opowiada o swojej wielkiej pasji. O niezwykłych zwierzętach, które od bardzo dawna związane są z ludźmi. Bohaterami tej opowieści są konie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dźwięk dobry". Tajemnice wody

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2022 11:35
Woda jest niezbędna dla każdego człowieka, nasz organizm składa się z niej w około 70%. Jest także wszędzie wokół nas, w powietrzu i w ziemi, jest warunkiem do życia na całej planecie!
rozwiń zwiń