X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zumba nie tylko dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2015 22:05
Za oknami coraz zimniej, ale nie rezygnujemy z aktywnego spędzania czasu! Dziś proponujemy Wam zumbę, czyli połączenie tańca z fitnessem.
Audio
  • 13.12.2015 Zumba nie tylko dla dzieci (Rodzinny WF/Polskie Radio Dzieciom)
Zumba nie tylko dla dzieci
Foto: pinterest.com

Zumba dla dzieci to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze przygotować mięśnie do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Przy okazji dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii.

W programie "Rodzinny W-F" o zumbie opowie instruktorka Sylwia Lewandowska wraz ze swoimi podopiecznymi. Zapraszamy już od 9:00.

Zobacz także