Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Skoki do wody

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2023 10:00
Dzisiaj gościmy na zajęciach ze skoków do wody dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Co już trzeba umieć, żeby trenować skoki do wody, co się ćwiczy na zajęciach by doskonalić zwinność, szybkość, równowagę, gibkość, siłę i koordynację?.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock / Diego Barbieri

Posłuchaj

59:22 2023_02_25 10_00_12_RadioDzieciom_Rodzinny_WF.mp3 Rodzinny WF 25 lutego godz. 10:00

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 25.02.2023

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.


Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Zumba dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2023 10:00
Zumba dla dzieci - zabawa, muzyka i fitness. Czego uczy taka aktywność, co kształtuje, co rozwija w dzieciach?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Jak zacząć przygodę z bieganiem?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2023 10:00
Aktywność fizyczna ma olbrzymi wpływ na stan naszego zdrowia. Warto zatem regularnie ćwiczyć, a bieganie to doskonały sposób na codzienną dawkę ruchu.
rozwiń zwiń