Polskie Radio Dzieciom

"Rodzinny WF". Animal Flow czyli bądź zwinny jak kot

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2023 10:00
Popatrz jak przeciąga się Twój pies lub kot, jaką robi psią lub kocią gimnastykę. Naśladowaniem sposobów poruszania się naszych zwierząt, możemy poprawić naszą sprawność! To trening, który znakomicie poprawia siłę mięśni, gibkość i równowagę, ale także znakomicie relaksuje. 
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjne Foto: Shutterstock/AntonMaltsev

Gość: Monika Polak - instruktor Animal Flow 

Audycję prowadził Zbyszek Kozłowski

Data emisji: 28.01.2023

Godzina emisji: 10:00

Rodzinny WF w Polskim Radiu Dzieciom w każdą sobotę o godz. 10.00

***

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Bawimy się zdrowo na sportowo „Rodzinny W-F” to źródło najciekawszych pomysłów na wspólną zabawę. Podczas audycji Słuchacze mogą brać czynny udział w grach i zabawach przed odbiornikami. Dawka porannej gimnastyki i zabawy ruchowe ćwiczą u naszych Słuchaczy sprawności, zręczności i szybkości. Zabawy związane z tematem danej audycji pomagają rozwijać wyobraźnię, ćwiczą pamięć i koncentrację. Najważniejsze jest jednak to, że „Rodzinny WF” pomaga fantastycznie spędzić czas z rodzicami. Zaprasza Zbigniew Kozłowski.

Zobacz także
Czytaj także

"Rodzinny WF". Jak wytrwać w noworocznych sportowych postanowieniach?

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2023 10:00
Nowy rok to czas podejmowania postanowień, także dotyczących uprawiania sportu. Co zrobić, gdy nasz zapał stygnie i zaczyna brakować nam motywacji? Kiedy ci się nie chce - jak to zmienić?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Rodzinny WF". Zabawy ruchowe, dla Babci, Dziadka i wnucząt!

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2023 10:00
Jak świętować Dzień Babci i Dzień Dziadka? Może nie tylko dając kwiaty czy prezenty, ale przez.. wspólne ćwiczenia?
rozwiń zwiń