X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Najmłodsi mieszkańcy wśród zwierząt kopytnych

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 15:30
W Zwierzyńcu świętowanie Dnia Dziecka ciąg dalszy. W związku z tym na terenie Ogrodu Zoologicznego w Warszawie poznaliśmy najmłodszych mieszkańców wśród zwierząt kopytnych. Naprawdę było co świętować. Dokładnie 1 czerwca przyszedł na świat maleńki danielek z rodziny danieli zwyczajnych.
Audio
  • Poznaj najmłodszych mieszkańców wśród zwierząt kopytnych w warszawskim zoo. (Zwierzyniec/Polskie Radio Dzieciom).
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Danielka odwiedziliśmy po cichutku w jego stajence i zastaliśmy go wtulonego w mamę. Zajrzeliśmy też  Jaka Tybetańskiego o imieniu Jacuś, który urodził się 23 maja. Była tez okazja poznać młodziutkie rodzeństwo jelonków Sika, które wyglądało identycznie jak jelonek Bambi, którego wszyscy dobrze znacie. Ponadto odwiedziliśmy młodego wielbłąda dwugarbnego, oryksy, oraz konia przewalskiego.
Po tej niezwykłej krainie najmłodszych mieszkańców Warszawskiego Zoo oprowadził nas Adam Banaszek, który opiekuje się wszystkimi zwierzęcymi maluchami.

"Zwierzyniec” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę w godz. 11.00 - 12.00

jo

Zobacz także

Czytaj także

Gra terenowa w warszawskim ZOO

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 10:00
Na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego w każdy weekend i święta od 08.04.2018 roku do 28.10.2018 można wziąć udział w  grze terenowej pod nazwą  „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nauka i wspaniała zabawa dla całych rodzin

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2018 16:00
W sobotę odbyła się największa w Europie impreza plenerowa popularyzująca naukę. 22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który w tym roku przebiegał pod hasłem ”Ruch”. Dziś na PGE Narodowym w Warszawie, zapprezentowały się instytucje naukowe i kulturalne z kraju i zagranicy. Można było także spotkać dziennikarzy Polskiego Radia Dzieciom.  
rozwiń zwiń