X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
ZOO

Czterech solenizantów z wrocławskiego zoo

W dzisiejszym Zwierzyńcu gościmy na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, ponieważ właśnie tutaj mieszkają bohaterowie naszej dzisiejszej wyjątkowej audycji. Pierwszego kwietnia Polskie Radio Dzieciom obchodziło swoje 4 urodziny i w związku z tym dziś poznamy różne gatunki zwierząt, które obchodziły bądź będą obchodziły swoje urodziny.
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom Zwierzyniec zwierzęta przyroda edukacja przyrodnicza ZOO

Wrocławskie oceanarium

W dzisiejszym Zwierzyńcu powrócimy do Oceanarium we Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym. Powrócimy do rozmowy z Panią Natalią Glazer, która już jako mała dziewczynka ukochała podwodne królestwo. Jeżeli myślicie, że zbiornik wodny, który mieści blisko 3 mln litrów jest zamieszkiwany tylko przez żółwia Stefana i rekiny to przed Wami kolejna niespodzianka. Dziś porozmawiamy o wszystkich pozostałych mieszkańcach tej krainy.
Zobacz więcej na temat:  RadioDzieciom Wrocław ZOO oceanarium

Tajemnice kuchni w ZOO

W dzisiejszym Bajkowym Ogrodzie będziecie mieli wyjątkową, niepowtarzalną okazję poznać niezwykłego szefa kuchni. Szefa kuchni, o którym bardzo głośno i którego imię krąży wśród ponad dwunastu tysięcy zadowolonych smakoszy wysublimowanych delicji, które przygotowuje nasz dzisiejszy gość pan Łukasz Różański - szef kuchni na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Dzieciom rośliny przyroda edukacja dzieci ZOO