X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Gra terenowa w warszawskim ZOO

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 10:00
Na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego w każdy weekend i święta od 08.04.2018 roku do 28.10.2018 można wziąć udział w  grze terenowej pod nazwą  „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.
Audio
  • Posłuchaj o grze terenowej „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Jeżeli chcecie zabawić się w poszukiwaczy i odkrywców i spędzić miło czas wśród zwierząt, a przy okazji poznać krainę dzikiej przyrody, wybierzcie się całą rodziną do ZOO w poszukiwaniu niezwykłej przygody. O tym jak przebiega ta rodzinna gra terenowa, jakie są jej zasady i dlaczego warto wziąć w niej udział, opowie Katarzyna Fagasińska z warszawskiego ZOO.

Zwierzyniec” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę w godz. 11.00 - 12.00

jo

Zobacz także

Czytaj także

Jak zrozumieć czworonożnego przyjaciela

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 11:35
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żubr Pompik – ogólnopolski projekt dla przedszkolaków

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 09:00
Gdzie swoje mieszkania budują leśne zwierzęta?  Czym żywi się ryjówka, a co na śniadanie zjada żubr? Które zwierzęta nie śpią nocą? Czego nie wolno robić w lesie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają przedszkolaki w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Majówka z Żubrem Pompikiem”, która jest realizowana na terenie kraju od drugiej połowy kwietnia do końca maja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stajenka dla kucyków i nauka jazdy konnej dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 09:30
W "Zwierzyńcu” gościliśmy na terenie Ośrodka Rekreacji Konnej "Hucuł", oraz Szkoły Jazdy Konnej we Wrocławiu. W stajence dla kucyków po krainie koni oprowadził nas Pan Nikodem Grabowski, którego historia przyjaźni z tymi fascynującymi zwierzętami jest niezwykła. 
rozwiń zwiń