Polskie Radio Dzieciom

Gra terenowa w warszawskim ZOO

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 10:00
Na terenie Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego w każdy weekend i święta od 08.04.2018 roku do 28.10.2018 można wziąć udział w  grze terenowej pod nazwą  „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”.
Audio
  • Posłuchaj o grze terenowej „Przyjaciel Zwierzaków z Warszawskiego ZOO”
(Zdj. ilustracyjne)
(Zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock

Jeżeli chcecie zabawić się w poszukiwaczy i odkrywców i spędzić miło czas wśród zwierząt, a przy okazji poznać krainę dzikiej przyrody, wybierzcie się całą rodziną do ZOO w poszukiwaniu niezwykłej przygody. O tym jak przebiega ta rodzinna gra terenowa, jakie są jej zasady i dlaczego warto wziąć w niej udział, opowie Katarzyna Fagasińska z warszawskiego ZOO.

Zwierzyniec” w Polskim Radiu Dzieciom w każdą niedzielę w godz. 11.00 - 12.00

jo

Zobacz także
Czytaj także

Jak zrozumieć czworonożnego przyjaciela

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 11:35
rozwiń zwiń
Czytaj także

Żubr Pompik – ogólnopolski projekt dla przedszkolaków

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 09:00
Gdzie swoje mieszkania budują leśne zwierzęta?  Czym żywi się ryjówka, a co na śniadanie zjada żubr? Które zwierzęta nie śpią nocą? Czego nie wolno robić w lesie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają przedszkolaki w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Majówka z Żubrem Pompikiem”, która jest realizowana na terenie kraju od drugiej połowy kwietnia do końca maja.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Stajenka dla kucyków i nauka jazdy konnej dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 09:30
W "Zwierzyńcu” gościliśmy na terenie Ośrodka Rekreacji Konnej "Hucuł", oraz Szkoły Jazdy Konnej we Wrocławiu. W stajence dla kucyków po krainie koni oprowadził nas Pan Nikodem Grabowski, którego historia przyjaźni z tymi fascynującymi zwierzętami jest niezwykła. 
rozwiń zwiń