X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Wizyta w oceanarium

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 12:00
W dzisiejszym Zwierzyńcu nie tyle przeniesiemy co zanurzymy się w podwodnym królestwie. Poznamy tutejszy świat egzotycznych ryb od kuchni.. W przenośni i dosłownie. Najpierw poznamy min. żółwia Stefana który do nas podpłynie i się z nami przywita, potem zajrzą do nas rekiny żarłacze, o których tez sobie porozmawiamy i przy okazji obalimy kilka mitów a następnie trafimy do kuchni czyli do miejsca w którym przyrządzane są posiłki dla mieszkańców oceanarium, wejdziemy zarówno do lodówki jak i do zamrażarki, która wielkością przypomina kawalerkę i w całości wypełniona jest przysmakami ryb, które zamieszkują wrocławskie oceanarium.
Audio
Mieszkańcy wrocławskiego oceanarium
Mieszkańcy wrocławskiego oceanariumFoto: pixabay/CC0

Naszą przewodniczką w oceanarium na terenie oceanarium Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego była pani Natalia Glezer, prawdziwa miłośniczka podwodnego królestwa.

Zwierzyniec 17 lutego godz. 12:00 17.02.2019 12:00

-

Wszystko o zwierzętach W programie można poznać bliżej znane i nieznane zwierzęta świata.. nawet te z najbardziej odległych zakątków. Usłyszycie, co lubią, czego nie lubią. Co oznaczają ich zachowania, albo jak spędzają czas? Zaprasza Pascal Kaczorowski.

Zobacz więcej na temat: RadioDzieciom
Zobacz także

Czytaj także

Śladami zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 13:31
Bywa, że nawet nie widząc i nie słysząc zwierząt, możemy być pewni, że były w jakimś miejscu, jeśli pozostawiły tam ślady i tropy. Podpowiadamy jak ich szukać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adopcje w ZOO

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 12:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rezerwat przyrody Morysin

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2019 12:00
Rezerwat przyrody Morysin - Porozmawiamy o rodzinnym przewodniku "Cztery pory roku w rezerwacie przyrody Morysin" autorstwa Julii Dobrzańskiej. Już 3 lutego czasie spaceru poznamy historię rezerwatu przyrody Morysin Wypatrywać będziemy śladów i tropów zamieszkujących rezerwat zwierząt. Poznamy dziki świat zwierząt tak blisko dużego miasta. Dowiemy się jak ten świat pokazać dzieciom aby poczuły się jak na dalekiej wyprawie.
rozwiń zwiń