X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Zakończył się 15. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej ”Skowroneczek”

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 14:00
Zabieramy Was pewnego niezwykłego miejsca, które przez ostatnie kilka dni opanowały rozśpiewane i roztańczone dzieciaki. Zabieramy Was do Nowego Sącza, gdzie zakończył się 15 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej ”Skowroneczek”.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z laureatką nagrody Grand Prix Olą Kędrą oraz z pomysłodawcą i organizatorem festiwalu ks. Andrzejem Mulką. (Niebieska szkatułka/Polskie Radio Dzieciom).
15. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej Skowroneczek w Nowym Sączu.
15. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej ”Skowroneczek” w Nowym Sączu.Foto: Maciej Karpiel

Festiwal ma promować dorobek artystyczny dzieci i młodzieży oraz popularyzować ich twórczość wokalną. Brały w nim udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat, jako soliści prezentujący dwa utwory: jedną piosenkę o dowolnej tematyce, a drugą z repertuaru zespołu ”Promyczki Dobra”.
- Jestem z siebie bardzo zadowolona i bardzo się cieszę bo jest to największe wyróżnienie na tym festiwalu. Jestem bardzo nim zaskoczona - powiedziała Ola Kędra, laureatka nagrody Grand Prix. - Lubię takie rytmy, melodie, piosenki, które są energentyczne. Można poskakać i pobawić sie z ludźmi. Myślę, że to wyróżnienie sprawi, że będę szła do przodu. Będę jeździła na różne festiwale, konkursy i jakby mi sie udało, to chciałabym wystąpić w jakimś talent-show, ale to wszystko jeszcze przede mną - podsumowała zwyciężczyni tegorocznej edycji festiwalu "Skowroneczek".

Jak zaprezentowali się młodzi uczestnicy festiwalu? O tym w załączonej audycji.

Audycję prowadziła Marta Kawalec

"Niebieskia szkatułka, czyli niedzielny magazyn poświęcony” w każdą niedzielę o 10.00.

jo

Zobacz także

Czytaj także

Festiwal Intermuza 2018

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 15:00
Już po raz piętnasty w Sosnowcu odbył się Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej ”Intermuza”. Z tej okazji w mieście zawitał m.in. dyrektor artystyczny festiwalu Jacek Cygan, a galę finałową uświetnił występ Majki Jeżowskiej z zespołem. ”Intermuza” to konkurs dla dzieci ze szkół podstawowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

15 Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 19:00
Tegoroczny „Skowroneczek” rozbrzmiewać będzie już po raz piętnasty. Festiwal ma promować dorobek artystyczny dzieci i młodzieży oraz popularyzować ich twórczość wokalną.
rozwiń zwiń