X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

XVI Festiwal Piosenki Dziecięcej "Intermuza" za nami

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2019 10:55
Zakończyła się 16. edycja Europejskiego Integracyjnego Festiwalu "Intermuza" w Sosnowcu pod dyrekcją artystyczną Jacka Cygana. Finałem była wieczorna, uroczysta gala, podczas której wystąpiła Zosia Nowakowska.
Audio
  • Posłuchaj rozmowy z Kacprem Przybylskim - zwycięzcą XVI edycji "Intermuzy" . W audycji "Kulturoteka" rozmawiała z nim Martyna Chuderska. PRD_28.04.19.
  • W "Poranku" PRD rozmowa z Joanną Gątkowską z Miejskiego Klubu im. Jana Kiepury w Sosnowcu o tegorocznej edycji festiwalu.
  • Gościem "Popołudnika" w PRD była Zofia Nowakowska. Rozmawiał z nią Zbyszek Kozłowski.
Festiwal Piosenki Integracyjnej Intermuza 2019
Festiwal Piosenki Integracyjnej Intermuza 2019Foto: Materiały promocyjne

Festiwal skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Prezentacje oceniane są w dwóch kategoriach wiekowych: 7-10 lat (klasy 1-3) oraz 11-13 lat (klasy 4-6) przez profesjonalne jury: Martyna Chuderska, Beata Przybytek, Tadeusz Piszek, Dariusz Szweda i przewodniczący Jacek Cygan.

Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród śpiewającej młodzieży. Do I etapu zgłosiło się 163. uczestników z całej Polski, z których wyłoniono 31 dzieci do przesłuchań finałowych.

Zwycięzcy uhonorowani zostali atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Koncert finałowy Festiwalu odbył się 27 kwietnia w Sali widowiskowo –koncertowej Muza. Gościem specjalnym gali była Zosia Nowakowska.

Nagrodę Grand Prix otrzymał Kacper Przybylski. 
I miejsce
w kategorii 7-10 lat otrzymał Bartłomiej Kutyba
I miejsce
w kategorii 9-13 lat otrzymała Aleksandra Kędra

Patronem medialnym festiwalu jest m.in. Polskie Radio Dzieciom.
Więcej informacji www.kiepura.pl

Posłuchaj załączonej audycji, w której Martyna Chuderska rozmawiała z Kacprem Przybylskim, zwycięzcą tegorocznego festiwalu.

Zobacz także relację video z Festiwalu "Intermuza" w 2018 r.


jo

Zobacz więcej na temat: Jacek Cygan dzieci patronat
Zobacz także

Czytaj także

Festiwal Intermuza 2018

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 15:00
Już po raz piętnasty w Sosnowcu odbył się Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej ”Intermuza”. Z tej okazji w mieście zawitał m.in. dyrektor artystyczny festiwalu Jacek Cygan, a galę finałową uświetnił występ Majki Jeżowskiej z zespołem. ”Intermuza” to konkurs dla dzieci ze szkół podstawowych.
rozwiń zwiń