X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzień Babci i Dziadka w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020 13:00
"Laurka dla dziadków" - telefoniczna skrzynka życzeń i audycje tematyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Polskie Radio Dzieciom zaprasza do przygotowania wyjątkowych prezentów dla wyjątkowych dziadków
Audio
  • O zabawach i zabawkach dziadków i pradziadków (Podwieczorek z Filipem i Leopoldem/Polskie Radio Dzieciom)_21.01.20.
Świętuj Dzień Babci i Dziadka z Polskim Radiem Dzieciom
Świętuj Dzień Babci i Dziadka z Polskim Radiem DzieciomFoto: Polskie Radio Dzieciom

Wełniany sweter, słodkie ciasto na każdą okazję i ciepły uśmiech? A może nauka jazdy na rowerze, warsztat pachnący żywicą i skarbnica ciekawych historii? Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom postanowili dowiedzieć się, jakie wspomnienia z dziadkami mają ich słuchacze i co sprawia, że są dla nich tak ważni i wyjątkowi. A że okoliczność jest szczególna, przygotowali kilka propozycji niespodzianek!

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka pod numerem (22) 645 20 00 uruchomiona została skrzynka głosowa, na którą dzieci mogą dzwonić i składać życzenia swoim dziadkom. Nadesłane wcześniej życzenia będzie można usłyszeć w Polskim Radiu Dzieciom 21 i 22 stycznia, czyli w dniu święta Babci i Dziadka.

(22) 645 20 00  -  pod ten numer dzieci mogą dzwonić i składać życzenia swoim dziadkom (22) 645 20 00 - pod ten numer dzieci mogą dzwonić i składać życzenia swoim dziadkom


Na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku stworzona zostanie specjalna "Laurka dla dziadków" – akcja umożliwiająca słuchaczom lub ich opiekunom przesyłanie zdjęć obrazków stworzonych dla dziadków.

Poprzez możliwość złożenia życzeń na antenie i przywołanie rodzinnych historii oraz zaprezentowanie własnoręcznie przygotowanych laurek, najmłodsi słuchacze Polskiego Radia mają niezwykłą okazję zrobienia oryginalnej niespodzianki swoim ukochanym dziadkom!

Ponadto wtorkowa i środowa audycja "Poranek" (godz. 7.00-10.00) w całości poświęcona zostanie najpierw babciom, a potem dziadkom. We wtorek 21 stycznia w "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" prowadzący audycję królik i lew wraz z przedstawicielem Domu Spotkań z Historią opowiedzą słuchaczom o zabawach i zabawkach dziadków i pradziadków. Święto Babci będzie również motywem przewodnim wtorkowej audycji "Leszek i Miś Michaś" (godz. 11.00-12.00).

Świętuj Dzień Babci i Dziadka razem z Polskim Radiem Dzieciom!

Więcej o aktywnościach tej całodobowej stacji radiowej na stronie www.polskieradiodzieciom.pl. 
>>>Strona ma swój nowy, zimowy wygląd<<<

[informacja prasowa]

jo

Zobacz także

Czytaj także

Bajki i słuchowiska na nowej stronie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 10:00
Na ruchomej gałęzi, poruszanej podmuchem wiatru, wśród spadających powolnie liści, siedzi ptak słuchający radia. Takim widokiem witany będzie każdy użytkownik strony internetowej Polskiego Radia Dzieciom, która zmienia swój wygląd. Ta całodobowa stacja radiowa ma na swojej stronie kilkaset bajek i słuchowisk, ale także obszerny katalog audycji i artykułów dla dorosłych. Na nowej stronie znalezienie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń