X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

IX Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem z Jedynką i Polskim Radiem Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2020 12:00
W niedzielę 19 stycznia podczas "Światowego Dnia Śniegu – FIS World Snow Day" w Zakopanem, dziennikarze radiowej Jedynki i Polskiego Radia Dzieciom poprowadzili audycje na żywo i spotkali się ze słuchaczami w studiach plenerowych przy Górnej Równi Krupowej. Wydarzeniu towarzyszyła będzie akcja "Bezpieczeństwo dzieci na stoku zimą", rodzinne animacje oraz radiowe warsztaty. Na wszystkie wydarzenia z Polskim Radiem wstęp był wolny!
Audio
  • 19.01.2020 Zapraszamy do stołu - audycja z Zakopanego
Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem 19.01.2020.
Światowy Dzień Śniegu w Zakopanem 19.01.2020.Foto: Polskie Radio

W trakcie "Światowego Dnia Śniegu" na całym świecie odbywają się imprezy, których główną atrakcją są zawody sportowe połączone z rodzinnymi aktywnościami. To wyjątkowe, coroczne spotkanie, jest okazją nie tylko do beztroskiej zabawy, ale i edukacji związanej ze śniegiem, sportem i bezpieczeństwem zimą. Globalna akcja jest częścią kampanii Międzynarodowej Federacji Narciarskiej "Zabierz dzieci na śnieg", która swoim zasięgiem obejmuje blisko 60 wydarzeń w 27 krajach.

Patryk Michalski w audycji "Czas pogody" (godz. 10.00-12.00) oraz tuż po godz. 13.00 w specjalnych wejściach reporterskich z zakopiańskiego studia dla radiowej Jedynki relacjonował m.in. przebieg "Światowego Dnia Śniegu". O godz. 14.00 w Polskim Radiu Dzieciom rozpoczął się "Dziecięcy koncert życzeń", a tuż po nim "Zapraszamy do stołu" (godz. 15.00-16.00), obie audycje poprowadziła Marta Powałowska.

Chętni mogli spróbować swoich sił w roli reportera radiowego podczas cieszących się dużym zainteresowaniem dzieci warsztatów reporterskich Julii Rozbieckiej. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom włączyli się do akcji "Bezpieczeństwo dzieci na stoku zimą", wręczając najmłodszym odblaskowe kamizelki. Dzieci, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu w Zakopanem, Polskie Radio Dzieciom zaprasza na swoją stronę polskieradiodzieciom.pl, gdzie śnieg prószy cały czas.

Przy studiach plenerowych na Górnej Równi Krupowej na chętnych do wspólnej zabawy czekały nagrody w postaci atrakcyjnych, radiowych gadżetów!

Podczas "Światowego Dnia Śniegu" zainaugurowany został program "SportLOVE Rodziny" w Zakopanem, którego głównym celem było zachęcanie rodzin do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu.

Program 1 Polskiego Radia przez cały sezon zimowy będzie obecny na największych imprezach w Zakopanem. Dziennikarze Jedynki pojawią również się m.in. w czasie VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów, które przeprowadzone zostaną na trzech stacjach narciarskich: Harendzie, Kasprowym Wierchu i Polanie Szymoszkowej. Z radiową Jedynką będzie można też śledzić zmagania zawodników w czasie VI 12h Slalom Maraton – cyklicznych zawodów narciarskich po rekord Polski i 12-godzinnego drużynowego slalomu non-stop na rzecz charytatywnego wsparcia dla sportowców z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji: jedynka.polskieradio.pl oraz na stronie Polskiego Radia Dzieciom w nowej, zimowej odsłonie.

**

Polskie Radio Dzieciom, to całodobowa stacja radiowaCotygodniowo stacja emituje pond 130 premierowych audycji publicystycznych, muzycznych, rozrywkowych i audycji o tematyce kulturalnej. Od 7.00 prezentowane jest pasmo dla dzieci, a od 21.00 dla dorosłych, w którym znajdują się między innymi audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów.

jo

Zobacz więcej na temat: strona internetowa
Zobacz także

Czytaj także

Bajki i słuchowiska na nowej stronie Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 10:00
Na ruchomej gałęzi, poruszanej podmuchem wiatru, wśród spadających powolnie liści, siedzi ptak słuchający radia. Takim widokiem witany będzie każdy użytkownik strony internetowej Polskiego Radia Dzieciom, która zmienia swój wygląd. Ta całodobowa stacja radiowa ma na swojej stronie kilkaset bajek i słuchowisk, ale także obszerny katalog audycji i artykułów dla dorosłych. Na nowej stronie znalezienie ich jest dużo bardziej intuicyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opowieści świąteczne w książce elektronicznej. Gwiazdkopisanie 2019

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2019 14:00
Prezentujemy Państwu e-książkę zawierającą prace literackie napisane przez rodziny nagrodzone w konkursie Polskiego Radia Dzieciom. Opowiadania, wiersze, kartki z pamiętnika i komiks zawierają historie rodzinne, które zdarzyły się naprawdę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Babci i Dziadka w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020 13:00
"Laurka dla dziadków" - telefoniczna skrzynka życzeń i audycje tematyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Polskie Radio Dzieciom zaprasza do przygotowania wyjątkowych prezentów dla wyjątkowych dziadków
rozwiń zwiń