X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Specjalne wydanie Listy TOP Przebojów PR Dzieciom za nami!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 16:34
Z okazji szóstych urodzin cyfrowa stacja Polskiego Radia dla dzieci i rodziców, postanowiła zapoczątkować nową tradycję i stworzyć Listę TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. Było to zestawienie piosenek, które najdłużej gościły na szczycie Dziecięcej Listy Przebojów! Do tej pory miało miejsce ponad 100 jej notowań zaś lista zaprezentowanych hitów sięga blisko 1000 utworów i jeszcze większej liczby głosów oddanych przez słuchaczy! Które hity znalazły się na tej wyjątkowej liście?
Lista Przebojów PRD
Lista Przebojów PRDFoto: PR

1 kwietnia w tamach 6. urodziny Polskiego Radia Dzieciom na antenie stacji usłyszeć można było specjalne wydanie Listy Przebojów Polskiego Radia Dzieciom. To premierowe wydarzenie pozwoliło przypomnieć słuchaczom utwory, które najdłużej gościły na liście. Ponadto w audycji nie zabrakło rozmów z artystami tj. Kasia Łaska, Ala Tracz, Kuba Krajkowski czy Eryk Waszczuk.

I notowanie Listy TOP Przebojów trwało 2 godziny i pozwoliło zaprezentować 15 utworów. Oto one:

1. Eryk Waszczuk – Horyzont
2. I'll be standing - Ala Tracz (Eurowizja Junior 2020)
3. Chcę uwierzyć snom - Kasia Łaska jako Elza (Kraina Lodu 2, wykon na gali wręczenia Oscarów 2020)
4. Superhero - Viki Gabor (Eurowizja Junior 2019) 
5. Otwórz się na świat - Strachy, zmory i upiory 
6. Ja Ci nie dam tak zmarnować się - Tomasz Organek (z filmu "Toy Story 4")
7. Cebula Celestyna - Joanna Kołaczkowska - Jarzynki i Przyjaciele
8. Ghostbusters - Ray Parker Junior (z filmu "Pogromcy Duchów")
9. Tylko mój - Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek,  Ewelina Lisowska (z filmu "Książę Czaruś")
10. Best Day ever - z filmu "Trolls: The Beat Goes on" (29 maja w Polsce odbędzie się premiera filmu "Trolle 2" w której ponownie za oprawę muzyczną filmu odpowiada Justin Timberlake, a już za tydzień w propozycjach usłyszymy jedną z piosenek)
11. Meduza Klementyna - Wesoła Lokomotywa
12. Siedem życzeń - Banda i Wanda ( serial "Siedem życzeń")
13. Rzeka marzeń - Beata Kozidrak ("W Pustyni i w Puszczy")
14. Buty, buty, buty - Ola Kędra ( "Głosem Dziecka")
15. Zero - Imagine Dragons (powstała na potrzeby filmu "Ralph Demolka w Internecie")

Posłuchaj
118:31 01.04. TOP lista Przebojów PRD.mp3 Posłuchaj wyjątkowego wydania Listy TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom_1.04.2021.

Lista Przebojów na antenie Polskiego Radia Dzieciom prezentowana jest co czwartek i startuje o godz. 16.00. Przez 60 minut rozgrywa się prawdziwa walka o miejsce na szczycie. Tym razem Lista TOP Przebojów była także wspomnieniem najbardziej emocjonujących momentów z dotychczasowych wydań listy. Listę TOP Przebojów PRD zaprezentował specjalny gość, pomysłodawca Dziecięcej Listy Przebojów i jej pierwszy prowadzący Marcin Kusy. Słuchacze stacji doskonale pamiętają jego głos z "Popołudników" w Polskim Radiu Dzieciom.

Zapraszamy do wysłuchania załączonej Listy TOP Przebojów! 

Zobacz także

Czytaj także

6. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 18:00
Z okazji 6. urodzin cyfrowe Polskie Radio Dzieciom zaprosiło swoich najmłodszych Słuchaczy do wspólnego świętowania! Słuchowisko, spektakl on-line, specjalne wydanie Listy Przebojów to atrakcje, które stacja przygotowała dla swoich słuchaczy. Przed nami jeszcze koncert "Źródełko. Myśmy przyszli po dyngusie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogłaszamy wyniki konkursu "Pisankowy zawrót głowy"

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2021 15:10
W czasie swoich 6. urodzin, całodobowa stacja dla najmłodszych i ich rodziców zaprosiła dzieci do udziału w wielkanocnym konkursie "Pisankowy zawrót głowy". Aby wziąć w nim udział, należało zrobić zdjęcie własnoręcznie wykonanej pisanki i wstawić je w komentarzu pod postem na profilu facebookowym Polskiego Radia Dzieciom. Już teraz z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu!
rozwiń zwiń