X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

6. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 18:00
Z okazji 6. urodzin cyfrowe Polskie Radio Dzieciom zaprosiło swoich najmłodszych Słuchaczy do wspólnego świętowania! Słuchowisko, spektakl on-line, specjalne wydanie Listy Przebojów to atrakcje, które stacja przygotowała dla swoich słuchaczy. Przed nami jeszcze koncert "Źródełko. Myśmy przyszli po dyngusie".
Za nami 6. urodziny Polskiego Radia Dzieciom
Za nami 6. urodziny Polskiego Radia DzieciomFoto: PR

1 kwietnia sześć lat temu Polskie Radio Dzieciom rozpoczęło swoją działalność i po dziś dzień nadaje audycje dla dzieci i rodziców. W ofercie stacji nie brakuje audycji edukacyjnych, rozrywkowych, muzycznych a także audycji o tematyce kulturalnej i sportowej. PRD to także muzyka pełna prawdziwych dziecięcych przebojów.
Wieczorne pasmo od godziny 21.00 skierowane jest do dorosłych słuchaczy. 

Podczas szóstych urodziny Polskiego Radia Dzieciom, w myśl zasady, że "Radio to teatr wyobraźni", stacja przygotowała dla swoich słuchaczy wspaniałe atrakcje.
1 kwietnia na antenie stacji usłyszeć można było słuchowisko "Złota rybka: reaktywacja". Słuchowisko rozpisane tylko na trzy, ale za to wyjątkowe głosy. W reżyserii wieloletniego reżysera teatru radiowego Andrzeja Piszczatowskiego, z udziałem Ewy Wawrzoń, Sławomira Packa i Damiana  Łukawskiego. Słuchowisko Teatru Polskiego Radia z 2009 r.


A niech to gęś kopnie_teatr Animacji_1200.jpg
"A niech to gęś kopnie" - rozmowa z Martą Guśniowską

4 kwietnia na stronie www.polskieradiodzieciom.pl oglądać można było spektakl "A niech to gęś kopnie" Teatru Animacji w Poznaniu w reżyserii Marty Guśniowskiej. To produkcja obsypana nagrodami i doceniona przez publiczność w całej Polsce. Sztuka o poszukiwaniu sensu w życiu, o wielkiej sile przyjaźni oraz szczęściu, które może nas spotkać nawet wtedy, kiedy najmniej się go spodziewamy...

lista przebojów prd_1200.jpg
Specjalne wydanie Listy TOP Przebojów PR Dzieciom

Z okazji szóstych urodzin stacja postanowiła także zapoczątkować nową tradycję i stworzyć Listę TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom, czyli zestawienie piosenek, które najdłużej gościły na szczycie Dziecięcej Listy Przebojów! Do tej pory miało miejsce ponad 100 notować Listy Przebojów zaś lista zaprezentowanych hitów sięga blisko 1000 utworów i jeszcze większej liczby głosów oddanych przez słuchaczy! 

Posłuchaj
118:31 01.04. TOP lista Przebojów PRD.mp3 Posłuchaj wyjątkowego wydania Listy TOP Przebojów Polskiego Radia Dzieciom_1.04.2021.

Wśród atrakcji urodzinowych nie zabrakło także audycji pełnych niespodzianek i radiowych upominków. Przede wszystkim jednak nie zabrakło WSPANIAŁYCH SŁUCHACZY, którzy tak licznie towarzyszyli Polskiemu Radiu Dzieciom w tych wyjątkowych dniach! 

Już dziś dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia, za wszystkie rozmowy telefoniczne i miłe słowa, które płynęły do redakcji z różnych zakątków świata! 

 Więcej informacji:

🔶 na stronie Polskiego Radia Dzieciom
🔶 oraz na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.
🔶 Urodzinowa animacja do pobrania

Wielkanoc 2021 Wielkanoc 2021

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Zobacz więcej na temat: edukacja W POLSKIM RADIU
Zobacz także

Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: 102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 07:55
Kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki, to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia, włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń