X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Sprawność fizyczna kobiet w ciąży". Nowy podcast Idy Nowakowskiej [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 07:55
W bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl jest już dostępny najnowszy, autorski program poświęconego ciąży i macierzyństwu. To trzeci odcinek cyklu, a ich autorką jest Ida Nowakowska - tancerka, aktorka, znana osobowość telewizyjna. Premierowe odcinki, przygotowane we współpracy z Polskim Radiem Dzieciom, można usłyszeć w każdą środę. Tematem najnowszego programu jest "Sprawność fizyczna kobiet w ciąży". Czwarty odcinek już w najbliższą środę 5 maja.
Ida Nowakowska - autorka podcastów Polskiego Radia Dzieciom Strefa rodzica
Ida Nowakowska - autorka podcastów Polskiego Radia Dzieciom "Strefa rodzica"Foto: Z prywatnego archiwum Idy Nowakowskiej

Wiele jest dylematów związanych z okresem ciąży i macierzyństwa, zaś ilość publikacji na ten temat jest tak liczna, że trudno je samodzielnie zweryfikować i wybrać te właściwe. Jak bezpiecznie przebrnąć przez ten piękny i jednocześnie trudny okres w życiu kobiety i rodziny? Na te pytania odpowiadają specjaliści, z którymi rozmawia Ida Nowakowska.

W bezpłatnej platformie podcasty.polskieradio.pl, już teraz usłyszeć można najnowszą rozmowę dotyczącą "Sprawności fizycznej kobiet w ciąży". Autorka najnowszego odcinka, rozmawia z Anną Dziedzic - trenerką, blogerką, propagatorką aktywnego stylu życia. - Pamiętam jak w drugim trymestrze ciąży miałam ważny występ telewizyjny, i wiele osób ostrzegało mnie, żebym uważała. Ja z kolei wszelkie moje sportowe działania konsultowałam z osobą prowadzącą moją ciążę i wiedziałam, że mogę kontynuować tę pasję. Była przecież moją codziennością także przed ciążą - tak o swoich doświadczeniach związanych z aktywnością fizyczną powiedziała Ida Nowakowska, w najnowszym podcaście dla Polskiego Radia Dzieciom

Ida Nowakowska - autorka podcastów Strefa rodzica.JPG
"DIETA W CIĄŻY. ZDROWE PRZEPISY NA 9 MIESIĘCY"

Ida Nowakowska, obecnie jest w swojej pierwszej ciąży. Przygotowując podcasty, jako przyszła mama zwraca się do ekspertów z różnych dziedzin z pytaniami, które ją nurtują. Po rozwiązaniu rozmawiać będzie na tematy bliskie młodym mamom. W swoich rozmowach chce rozwiać wątpliwości oraz niepokoje i zweryfikować sprzeczne informacje dostępne w sieci. Kierując się sobą i swoim doświadczeniem, chce pomagać mamom takim jak ona, w ich pierwszych macierzyńskich doświadczeniach. 

W kolejnym podcaście Polskiego Radia Dzieciom Ida Nowakowska porozmawia z Małgorzatą Borecką, prezes Stowarzyszenia Dula w Polsce o tym kim jest dula i w jaki sposób może pomóc młodym i przyszłym mamom. Premiera w środę 5.05.br.

Podcasty "Strefa rodzica" przygotowane przez Idę Nowakowską skierowane są głównie do mam i kobiet, które planują macierzyństwo, ale również do obecnych i przyszłych ojców. Każdy odcinek ma charakter interaktywny. W dniu premiery każdego odcinka na profilu facebookowym Polskiego Radia Dzieciom w komentarzach pod specjalnie przygotowanym, postem będzie możliwość zadawania pytań autorce. Więcej informacji na www.polskieradiodzieciom.pl

dzieci rodzice shutterstock 1200.jpg
POZNAJ NAJNOWSZE PODCASTY DLA RODZICÓW

Przypominamy, że na platformie podcasty.polskieradio.pl dostępne są również podcasty "Strefa rodzica" przygotowane przez dziennikarzy Polskiego Radia Dzieciom. Podejmowana w nich problematyka dotyczy m.in. wychowania i rozwoju dziecka. Podcasty przygotowane zostały z udziałem znakomitych ekspertów.

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty uwielbiane przez najmłodszych słuchaczy i przygotowane specjalnie dla nich. Wśród nich odnaleźć można popularne "Bajki opowiadane przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl

bajki podcast_v.2 1200.jpg
BAJKOWE PODCASTY DLA DZIECI NA PODCASTY.POLSKIERADIO.PL

Cyfrowe Polskie Radio Dzieciom to całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców. Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych


Zobacz także

Czytaj także

Premiera drugiego podcastu Idy Nowakowskiej "Strefa rodzica"

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 14:27
W każdą środę na platformie podcasty.polskieradio.pl pojawiają się premierowe podcasty Idy Nowakowskiej. Tancerka, aktorka i osobowość telewizyjna, a teraz także przyszła mama, przygotowuje dla Polskiego Radia Dzieciom autorskie podcasty "Strefa rodzica", w których rozmawia ze specjalistami rozwiewając niepokoje przyszłych mam. Na bezplatnej platfomie podcasty.polskieradio.pl znaleźć już można drugi odcinek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak odgrodzić przestrzeń z nadmiaru niepotrzebnych rzeczy?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 17:20
W końcu nadeszła wiosna, a wraz z nią coroczne, wielkie porządki. Dla wielu osób sprzątanie oraz organizacja przestrzeni nie należy do najprzyjemniejszych czynności. W razie potrzeby, o pomoc zawsze można poprosić takie osoby, jak Maria Ernst Zduniak, która zajmuje się declutteringiem, a w Strefie Rodzica opowiedziała jak odgrodzić przestrzeń z nadmiaru niepotrzebnych rzeczy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio zaprasza na wiosenne audycje!

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 10:03
Transmisje koncertów muzyki popularnej i poważnej, premiery piosenek i płyt polskich oraz zagranicznych wykonawców, głosy znanych i lubianych aktorów w radiowych powieściach oraz audycje kulturalne, popularnonaukowe, sportowe i publicystyczne - zachęcamy do zapoznania się z bogactwem wiosennej oferty programowej Polskiego Radia.  
rozwiń zwiń