X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Leszek i Miś Michaś". Napoje najlepsze na upał

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2021 09:33
Jakie napoje są najlepsze na upał? Czy aby na pewno tylko te zimne? Dlaczego Beduini na pustyni piją gorącą herbatę? W dzisiejszej audycji, Leszek nauczył Misia przyrządzać też pyszną lemoniadę.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Shutterstock/JeniFoto

Posłuchaj
58:57 2021_07_26 11_00_49_RadioDzieciom_Mis_Michas.mp3 Leszek i Miś Michaś 26 lipca godz. 11:00

Miś Michaś to rówieśnik przedszkolaków, który dużo mówi, ale ma jeszcze więcej pytań. Razem z jego przyjacielem - Leszkiem rozmawiają w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek o dalekich krainach i polskich regionach, o zjawiskach natury, tajemnicach nauki i życiu.

Słuchając różnych perypetii oraz przygód Misia i Leszka poznacie też dalszą rodzinę Michasia z seniorem rodu, na czele. Dziadek Ignacy to sympatyczny podróżnik, wynalazca, bywalec lasów i fabryk... który potrafi odpowiedzieć na wiele trudnych pytań.

W każdej audycji nasi bohaterowie zaproponują Wam przepis na super smakołyk, a może także pomysł na zabawę lub kierunek podróży. Dziś poznaliście przepis na przepyszną lemoniadę.

Zapraszamy od 11.00.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Audycja: Leszek i Miś Michaś
Prowadzi: Leszek Filipowicz
Data emisji: 26.07.2021.
Godzina emisji: 11.00.

Więcej audycji "Leszek i Miś MIchaś" posłuchać można na stronie www.polskieradiodzieciom.pl.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Zobacz więcej na temat: Miś Michaś
Zobacz także

Czytaj także

Czym jest wyspa i co ją różni od półwyspu

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 19:56
Szczurom lądowym wydaje się czasem, że morza i oceany to takie bezdroża i bezkres oraz, że czasem przez lornetkę można zobaczyć jakąś chmurę. Tymczasem na morskich mapach znaleźć można mnóstwo wysp. Bohaterowie audycji "Leszek i Miś Michaś" zastanawiali się jak powstały wyspy i jakimi przyprawami pachną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wyglądała szkoła sprzed wielu, wielu lat

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020 16:51
Zastanawialiście się czasem jak dawniej wyglądała szkoła? Kiedy wasze prababcie były małe w szkole królowały wieczne pióra, kałamarze i kleksy w zeszytach, a jeśli komórka - to tylko taka na miotłę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bez chleba się nie da

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 17:00
Jest taka jedna rzecz, której nie znajdziemy nigdzie indziej niż w Polsce – pyszne pieczywo ze złocistą, chrupiącą skórką. Jego popularność sprawia, że w produkcji chleba zajmujemy czołowe miejsce w Europie. Jakie są zatem odpowiedniki pieczywa w innych krajach? Czym charakteryzuje się zboże?
rozwiń zwiń