!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Koncert "Mamy Serce dla Serca" w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2022 11:16
Fundacja Mamy Serce oraz Zespół Arete, serdecznie zaprasza całe rodziny na wyjątkowy, bezpłatny koncert "Mamy Serce dla Serca", który odbędzie się w Łodzi w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego, ul. Sosnowa 9.
Koncert Mamy Serce dla Serca
Koncert "Mamy Serce dla Serca"Foto: mat. pras.

Dlaczego jest to koncert wyjątkowy? Bo wypełniony pełnymi ciepła i radości utworami dla dzieci    stworzonymi przez członka zespołu w podziękowaniu personelowi medycznemu ICZMP w Łodzi za naprawienie serduszek małych księżniczek i małych wojowników. Zespół Arete stworzył 21 wierszy i piosenek i zadedykował płytę Fundacji Mamy Serce i wszystkim osobom wspierającym działania na rzecz dzieci z wrodzonymi wadami serca.   

Tym koncertem, w Światowym Dniu Serca organizator chce zwrócić uwagę na ważną rolę w ratowaniu małych serduszek dzięki kardiochirurgom, kardiologom, anestezjologom, neonatologom, pielęgniarkom, perfuzjonistom, instrumentariuszkom i całemu pozostałemu personelowi medycznemu i pozamedycznemu. To oni każdego dnia walczą o zdrowie dzieci.

Zespół ARETE wystąpi w składzie:

Jerzy STRUK - słowa, kompozycje, śpiew
Marta DUCHANT – śpiew
Agnieszka KARGULEWICZ - skrzypce i aranżacja
Michał BARANOWSKI - piano i aranżacja
Zbigniew WROMBEL - gitara basowa
Marek JAKUBOWSKI - perkusja

Utwór "Gdy po niebie szczęście mknie!" z płyty i książki "Mamy Serce dla serca!" dotarł do 1 miejsca na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom!

W dniu Światowego Dnia Serca organizator pragnie świętować i mówić jak ważne jest dbanie o zdrowe serduszko.

Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie wydarzenia, udostępnienie i pobrania bezpłatnych biletów, których pula jest ograniczona. 

Czytaj dalej:
Arete Dzieciom! "Mamy Serce dla serca!" – wyjątkowa książka z płytą dla dzieci!

Zobacz także
Czytaj także

Arete Dzieciom! "Mamy Serce dla serca!" – wyjątkowa książka z płytą dla dzieci!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2022 13:52
Oddajemy do rąk dużych i małych czytelników wyjątkową książkę z płytą, która zawiera ponad dwadzieścia autorskich wierszy Jerzego Struka okraszonych ilustracjami Danuty Kobylackiej oraz 21 najnowszych piosenek w specjalnej muzycznej aranżacji dla dzieci. Naszym celem jest podarować mnóstwo radości i pomóc pomagać Fundacji Mamy Serce, która wspiera małych wojowników z wyjątkowymi serduszkami w walce o ich zdrowie przy Instytucie Kardiologii i Kardiochirurgii "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi. Polskie Radio Dzieciom objęło patronatem medialnym ten projekt.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Gwiazdozbiór" - premierowa audycja. Gościem Patrycja Lipińska

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2022 09:15
4 września swoją premierę miała nowa audycja w ramówce Polskiego Radia Dzieciom "Gwiazdozbiór".  To audycja poświęcona dziecięcym idolom ze świata muzyki, tańca, kina czy teatru. Kiedy odbędzie się premiera kolejnego singla, filmu czy spektaklu z ulubionym artystom naszych słuchaczy to tylko niektóre z informacji, jakie będzie można usłyszeć w audycji. Poza rozmowami z gwiazdami, przeniesiemy się, również na najciekawsze festiwale związane ze światem fantastyki, gier komputerowych, a nawet sportu. Gościem pierwszej audycji z cyklu jest była Patrycja Lipińska, zaś tematem rozmowy konkurs Piosenki Europejskiej.
rozwiń zwiń